فرماندار اشکذر خواستار شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یکی از ارزشمندترین یادگارهای های امام خمینی (ره) است که از آن با عنوان شجره طیبه یاد می‌شود.

 

فرماندار اشکذر بسیج و بسیجی را متعلق به همه مردم ایران دانست و گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری "هر کس دل درگرو نظام اسلامی دارد بسیجی است" و این بدان معنی است که هیچ‌کس حق ندارد بسیج را محصور گروه خاصی گرداند.

 

وی با اشاره به شجاعت‌های مدافعین حرم به‌ویژه نسل چهارم انقلاب عنوان داشت: امثال شهید حججی‌ها به‌عنوان انسان‌های پرورش‌یافته و برآمده از دل بسیج در مبارزه با تکفیری‌ها نشان دادند انقلاب در وجود و سرشت مردم ایران و منطقه جای خود را مستحکم کرده است.

 

جلب و جذب جوانان و نوجوان نسل چهارمی با تکیه‌بر ارزش‌ها و آرمان‌های نظام نکته دیگری بود که شاه‌حسینی بر آن تأکید کرد و ادامه داد: با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری و با در نظر گرفتن ضرورت وحدت، حفظ اصول و لزوم ارتقا جایگاه نظام می‌بایست نسبت به جذب بیشتر علاقه‌مندان به فعالیت‌های بسیج اهتمام بیشتری داشت.

 

در ادامه این نشست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده توسط این نیرو 29 آبان را به‌عنوان روز آغاز برنامه‌های هفته دفاع مقدس اعلام کرد و از گروه‌های مختلف مردمی و مسئولین برای حضور پرشور در این برنامه‌ها دعوت کرد.