معاون فرماندار اشکذر تأکید کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "علیرضا ابوالحسنی" در نشست "بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال در روستاها" با تشریح وضعیت روستاهای شهرستان اشکذر اظهار داشت: اگرچه خشک‌سالی‌های متعدد و پی‌درپی به‌عنوان عاملی مؤثر در مهاجرت روستاییان قلمداد می‌شود ولی نباید از عدم وجود مشاغل در این مناطق غفلت نمود.

 

معاون فرماندار اشکذر بهره‌مندی از شعار سال به‌ویژه طرح‌های همسو با اقتصاد مقاومتی را به‌عنوان عاملی اثربخش در بازگشت معکوس روستاییان برشمرد و بر ضرورت اجرای این طرح‌ها به‌ویژه در مناطق روستایی پرجمعیت شهرستان تأکید نمود.

 

وی بابیان اینکه دولت دوازدهم طرح‌های حمایتی و تسهیلات کم‌بهره را برای ایجاد رونق و اشتغال در برنامه‌های خود قرار داده است خاطرنشان کرد: مجریان پروژه‌های اشتغال‌زایی در روستاها از حمایت کامل دولت برخوردار خواهند بود.

 

ابوالحسنی با استقبال و تقدیر از عاملان اجرای طرح "حوزه آبخیز بخش خضرآباد " اظهار داشت: حضور ترویج گران مجرب و متخصص در بین مردم و شناسایی نقاط ضعف و قوت اجتماعی، فرهنگی و گردشگری روستاها ازجمله مزیت‌های این طرح است که خوشبختانه با همکاری و همیاری مردمی توأمان شده است.

 

این مقام مسئول با حمایت از اجرای این طرح در بخش خضرآباد از تمامی دستگاه‌ها خواست تا ضمن همکاری و همراهی با مجریان این قبیل پروژه‌ها زمینه را برای افزایش اشتغال و ماندگاری روستاییان فراهم نمایند.