با حضور فرماندار اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ همگام با سراسر کشور و در نشستی مراسم تحلیف، شروع به کار و انتخاب روسای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد با حضور فرماندار اشکذر برگزار و "محمدعلی دلشب " و " علی‌اکبر تقی زاده "به‌عنوان روسای شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد معرفی شدند.

 

فرماندار اشکذر در این نشست صدق نیت و خدمت به خلق را بهترین هدیه اعضای شوراها به مردم عنوان کرد و افزود: ضروری است اعضای شوراها نیز با اشرافیت به قوانین، بهره‌گیری از نظرات متخصصین و نیز همکاری و تعامل با دولت زمینه شکوفایی و توسعه روزافزون مناطق خود را فراهم نمایند.

 

محمدعلی شاه‌حسینی بابیان اینکه شوراهای شهرها نیز باید مسئولین شهرستان را در افزایش انسجام و وحدت مناطق مختلف همراهی نمایند بر ضرورت توزیع متوازن و متناسب اعتبارات در نقاط مختلف و حضور مستمر در محلات تأکید کرد.

 

وی با تشریح بخشی از اقدامات انجام‌شده در شهرستان به‌ویژه طی سال‌های اخیر تصریح نمود: دولت تدبیر و امید با تدوین منشور حقوق شهروندی بر لزوم آگاهی و اطلاع مردم و نمایندگان آن‌ها از سیاست‌های کلی دولت تأکید دارد و این مهم باید در شهرستان اشکذر توسط شوراها و با همکاری یکدیگر انجام شود.

 

در این نشست اعضای شورای اسلامی شهرها نیز نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت و ضرورت خدمت‌رسانی به مردم ابراز داشتند.