به مناسبت آغاز هفته ناجا؛

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرستان اشکذر برگزار شد

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، با اشاره به شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» هفته ناجا در سال 1400، خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی شهرستان باید در تحقق حداکثری این شعار پیشگام باشند و همراه با نیازسنجی و درنظرگرفتن خواسته‌های مردم برای این مهم تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور امام جمعه موقت اشکذر، فرماندار شهرستان، فرماندهان انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران ادارت شهرستان، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در کلانتری 11 اشکذر برگزار شد.

هادی‌نسب فرماندار اشکذر در این مراسم با تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول و همچنین آغاز هفته نیروی ناجا، فعالیت‌ها و اقدامات نیروهای انتظامی شهرستان اشکذر را بسیارخوب قلمداد کرد و افزود: فضاهای فیزیکی نیروی انتظامی باید همچون نیروی انسانی و ادوات آنها اقتدار داشته باشد و همه ما باید با کمک یکدیگر برای ایجاد و تقویت این زیرساخت‌ها تلاش کنیم.

هادی‌نسب در ادامه با اشاره به شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» هفته ناجا در سال 1400، خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی شهرستان باید در تحقق حداکثری این شعار پیشگام باشند و همراه با نیازسنجی و درنظرگرفتن خواسته‌های مردم برای این مهم تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: نیروی انتظامی باید در کنار تلاش‌های خوب خود در ایجاد نظم و امنیت جامعه، برخی از موضوعات را در فرصت‌های مختلف به سمع و نظر مردم برسانند و با گزارش‌های خود آنها را از وجود برخی چالش‌ها و تهدیدات در جامعه مطلع سازند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر همچنین خاطرنشان کرد: در کنار حفظ قدرت و اقتدار نیروهای انتظامی باید تقویت و تداوم ارتباط صمیمی با مردم در دستورکار نیروی انتظامی باشد.

"مهدی گل‌محمدی" فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حضور همه مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی به ارائه گزارش از اقدامات و فعالیت‌های نیروی انتظامی در راستای ایجاد و حفظ نظم و امنیت در شهرستان پرداخت.

گفتنی است ادای احترام مسئولان به مقام شامخ شهدا، به اهتزاز درآمدن پرچم ایران همزمان با اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، نیایش، ترفیع درجه یکی از نیروهای انتظامی و اهدای لوح تقدیر به برخی از نیروها از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.