فرماندار اشکذر تأکید کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان ضمن دیدار نوروزی با امام‌جمعه اشکذر در اولین نشست شورای اداری شهرستان اشکذر که در محل دفتر ایشان برگزار شد گزارشی از اقدامات انجام‌شده طی روزهای آغازین سال به‌ویژه در خصوص ستاد تسهیلات نوروزی ارائه کردند.

 

امام‌جمعه اشکذر در این نشست ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت‌های مطلوب مدیران دستگاه‌ها در سال گذشته خطاب به حضار گفت؛ با بررسی عملکرد سازمانی خود و تلاش مضاعف نسبت به رفع نواقص و کاستی‌ها در جهت رسیدن به بیشترین بازده کاری کوشا باشید.

 

حجت‌الاسلام "محمدرضا طالبیان" رویداد مهم انتخابات را مهم و تأثیرگذار برای نظام و کشور عنوان کرد و با تقدیر از تلاش دست‌اندرکاران انتخابات به‌ویژه در ایام نوروز افزود: همگان باید مردم را برای شرکت گسترده در انتخابات اردیبهشت ترغیب نمایند و عوامل اجرایی و نظارتی نیز می‌بایست با دقت نظر ویژه و توجهی خاص نسبت به پاسداری و حفاظت از آراء مردم اقدام نمایند.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و ضرورت توجه به مقوله انتخابات و شعار سال از مسئولین خواست تا با اهتمام ویژه نسبت به تحقق منویات رهبری در رفع مشکلات اقتصادی جامعه بکوشند.

 

فرماندار اشکذر نیز در صحبت‌های خود با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تبیین شعار سال و سیاست‌های کلی نظام به‌ویژه طی سال جاری اظهار داشت: در همین راستا برنامه‌ریزی برای تحقق فرمایشات رهبری و سیاست‌های دولت در شهرستان اشکذر در حال برنامه‌ریزی است.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی "بابیان اینکه طی سال گذشته نیز اقدامات درخور توجهی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در شهرستان اشکذر انجام‌شده است ابراز امیدواری کرد: باسیاست گذاری‌های انجام‌شده ضمن برگزاری انتخابات پرشور شاهد تحرک اقتصادی مثبتی در سطح جامعه باشیم.

 

وی استقبال کم‌نظیر داوطلبین شورای اسلامی شهر و روستا را مصدق حضور پرشور مردم برای انتخابات پیشرو عنوان کرد و گفت: با آغاز فرآیند انتخابات عملاً فعالیت دست‌اندرکاران انتخابات آغازشده است که انتظار می‌رود با همکاری تمامی دستگاه‌ها شاهد برگزاری پرشور انتخابات اردیبهشت‌ماه باشیم.

 

رئیس شورای اداری شهرستان اشکذر ضمن تأکید بر برنامه‌ریزی منسجم و منظم در اجرای سیاست‌های شهرستان گزارشی از اقدامات انجام‌شده توسط دولت طی سال‌های اخیر ارائه کرد و خطاب به منتقدان گفت: مواظب باشیم تا انتقادها از دایره انصاف خارج نشود.