استاندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ عصر امروز استاندار یزد در جریان بازدید از شرکت فولاد آلیاژی ایران مستقر در شهرستان اشکذر گفت: فولاد آلیاژی به‌عنوان یکی از بهترین و به‌روزترین واحدهای صنعتی در کشور و خاورمیانه مطرح می‌باشد و تولید فولاد آن به‌عنوان یکی از شاخص‌های میزان صنعت در استان و کشور قلمداد می‌گردد.

 

"محمود زمانی قمی" بابیان اینکه بسیاری از صنایع کشور به محصولات این شرکت که از غنای فنی و مهندسی بلایی برخوردار است وابسته هستند افزود: نقش این صنعت در اقتصاد ملی ایران قبل مشاهده بوده و ضروری است روی موارد و مشکلات این‌چنین واحدهایی حساس بود.

 

وی خطاب به واحدهای صنعتی و تولیدی استان اظهار داشت: دولت در کنار واحدهای تولید و صنعتی بوده و خود را موظف می‌داند به مشکلات صنعت رسیدگی و نسبت به رفع آن اهتمام ورزد و قطعاً مسئولین استان نیز با حساسیت تمام نسبت به رفع دغدغه‌های آن‌ها باهدف ایجاد رونق تولید خواهند کوشید.

 

استاندار یزد بابیان اینکه فردای یزد تحرکی بیشتر از امروز و دیروز می‌خواهد و این‌جانب با این سیاست فعالیت خود را آغاز نموده‌ام تصریح نمود: ایران به دست ایرانی ساخته می‌شود و کشور و انقلاب به دست هم‌وطن‌هایمان اعتلای بیشتری پیدا خواهد کرد و باید با تلاش مضاعف برای اعتلای روزافزون استان کوشید و تنها راه برون‌رفت از مشکلات تحرک، پویایی و توکل بر خداوند است.

 

فرماندار اشکذر نیز در صحبت‌های خود با تشریح وضعیت این شهرستان گفت: در شهرستان اشکذر نیز همسو باسیاست‌های دولت تدبیر و امید و رویکردهای اقتصاد مقاومتی به‌ویژه در زمینه واگذاری مسئولیت‌های اجتماعی به بخش خصوصی، توسعه زیرساخت‌های شهری و روستایی و درمان و سلامت اقدامات مؤثری انجام‌گرفته است.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" ایجاد درمانگاه، پارک، پروژه‌های ورزشی، سالن اجتماعات با همکاری خیرین را از دیگر اقدامات انجام طی سال‌های اخیر در مناطق مختلف شهرستان اشکذر برشمرد و افزود: در همین راستا و با همیاری خیرین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت زینب (س) با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر 50 میلیارد تومان در حال ساخت است.