فرماندار اشکذر از آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم 5 کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس خبر داد/ گشایش در عملیات اجرایی احداث باند دوم جاده یزد- طبس با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی

هادی‌نسب فرماندار اشکذر از آغاز عملیات اجرایی باند دوم 5 کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس خبر داد و با تأکید بر ضرورت تسریع در رفع موانع و مشکلات این پروژه ملی كه باعث كندي كار پيمانكار مي‌شود؛ از مدیران مربوطه خواست تلاش خود را مضاعف كند تا هرچه سريعتر اين پروژه به بهره‌برداري برسد و مردم با امنيت بيشتر از اين جاده تردد كنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر در نشستی به ریاست هادی‌نسب فرماندار اشکذر و با حضور جمعی از مسئولان و مدیران ادارات استانی و شهرستانی مرتبط، پیرامون موانع و مشکلات پیش روی عملیات اجرایی احداث باند دوم 5 کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 هادی‌نسب در این نشست از آغاز عملیات اجرایی باند دوم 5 کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس خبر داد و گفت: در حال حاضر بهره‌برداری کامل از کمربندی پل الغدیر- جاده طبس مستلزم دوبانده شدن 5 کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس و افزایش سطح ایمنی این جاده است.

وی با تأکید بر ضرورت تسریع در رفع موانع و مشکلات این پروژه كه باعث كندي كار پيمانكار مي‌شود؛ از مدیران مربوطه خواست تلاش خود را مضاعف كند تا هرچه سريعتر اين پروژه به بهره‌برداري برسد و مردم با امنيت بيشتر از اين جاده تردد كنند.

فرماندار اشکذر ادامه داد: امیدواریم با تکمیل این پروژه در سال 1400 شاهد انتقال بار ترافیکی کامیون‌‌ها به جاده کمربندی، برخی از مشکلات و مسائل جاده ترانزیتی جنوب – شمال در محدود شهرستان اشکذر نیز مرتفع گردد.