فرماندار صدوق در پيامي از مردم شهرستان براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن دعوت بعمل آرود

 روز 22 بهمن 57  روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی، استقلال و آزادی بود.

یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.» یادآوری 22 بهمن یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی یعنی ایمان، پیروزی آفرید.

روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت گرچه دست از سلاح تهی باشد. و وابستگی به شرق و غرب هرچند به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.

و اينك كه ايران اسلامي قدم به سي و سومين سال از عرصه  وجود خود مي گذارد، عزت، عظمت، پيشرفت و آزادي و آزادگي را بيش از پيش براي مردمانش به ارمغان آورده است...

22 بهمن و راهپيمايي اين روز عزيز به دنيا نشان خواهد داد كه مردم فهيم و با بصيرت ايران اسلامي با قدرت ايمان و اراده در برابر فشارهاي سياسي و اقتصادي و حجم سنگين تبليغات دروغ دشمنان ، خواهند ايستاد و هيچ گاه رژيم هاي پوشالي و توطئه گر نخواهند توانست حتي اندكي اين انقلاب را بلرزانند.

اينجانب از عموم مردم شريف شهرستان صدوق، شوراي اداري و كاركنان و كارمندان ادارات، اصناف، قشر دلسوز معلمان و دبيران ، قشر زحمتكش كارگران و ساير اقشار جامعه  براي حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن در مناطق مختلف شهرستان دعوت به عمل مي آورم.

حضور پررنگ و پرشور در اين راهپيمايي نشانه عشق و علاقه به نظام و انقلاب و وفاداري به آرمان هاي معمار كبير انقلاب و تجديد پيمان با آرمان هاي مقام عظماي ولايت و ولي زمان حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مدظله العالي) خواهد بود، باشد كه بتوانيم ادامه دهنده راه  شهداي انقلاب و جنگ تحميلي باشيم. انشاءا...