فرماندار صدوق در پیامی حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"سعید عبداللهی" فرماندار این شهرستان در پیامی جنایت تروریستی دشمنان در چابهار را محکوم کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: دشمنان نظام و انقلاب با اقدامات تروریستی و جنایاتی از این دست  باعث پايداري بيشتر مردم در دفاع از هويت ايران اسلامي و دستاوردهاي آن مي شوند،زيرا مردم مي بينند، هدف آنان ضربه زدن به حقايقي است كه براي ملت ما خيلي ارزش دارد.

اين افراد و حامیان از اساس پوچ آنها مصداق خسر الدنيا و الاخره هستند و با چنين اعمالي در روزي كه همه مسلمانان عزادار هستند، موجب نفرت و عذاب الهي براي خود مي شوند.

و آنگاه در روزی که مردم مومن و ولایت مدار منطقه چابهار در غم تاسوعای حسینی به سر و سینه می زدند ، این جنایت هولناک که از سوی استکبار جهانی و حامیان آن هدایت گردیده بود و موجب شهادت ده ها تن از فرزندان و جوانان غیور این مرز و بوم شد را جوابی جز نفرین و آه و خشم مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی نخواهد بود...

دشمنان بدانند مردم ما با ايستادگي پاي آرمان هاي انقلاب ، اهداف حضرت امام ، وصيت شهدا و رهبري حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالی) همواره سدی در برابر دسیسه ها و چنگ اندازی های آن بی شرم صفتان خواهند بود.