فرماندار اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ حجت‌الاسلام "محمدرضا طالبیان" امام‌جمعه اشکذر در نشست شورای اداری این شهرستان با اشاره به قدرت و اقتدار ایران اسلامی در ایجاد امنیت پایدار افزود: دشمن‌شناسی مردم و رهبری به‌عنوان یکی از شاخصه‌های مهم و اثرگذاری بوده است که توانسته همواره کشور را در قله رفیع امنیت نگه دارد.

 

وی تبعیت مردم از مقام معظم رهبری را ویژگی بارز دیگر در شکل‌گیری امنیت پایدار کشور دانست و از نقش مؤثر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور در برخورد سریع و سخت با عوامل تکفیری قدردانی کرد.

 

فرماندار اشکذر دموکراسی و حضور پرشور، گسترده و منسجم مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه را مهم‌ترین دلیل عصبانیت معاندان نظام در برهم زدن امنیت ایران برشمرد و اظهار داشت: مسئولین کشور نیز با موضع‌گیری‌های خود نشان دادند در اصول انقلاب و نیز امنیت ملی یکدل و یک‌صدا و در برخورد با دشمنان و اخلال گران نظم و امنیت کشور جدی و سخت هستند.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و "روز قدس" به نماد وحدت و اتحاد حق‌طلبان جهان افزود: مردم شهرستان اشکذر نیز همراه با سایر ملت سرافراز ایران اسلامی پیام وحدت را از سه‌نقطه اشکذر، رستاق و خضرآباد فریاد خواهند زد.

 

وی مسیر راهپیمایی روز قدس در بخش خضرآباد را قبل از نماز جمعه و از امامزاده سید کافی کافی آباد به سمت مسجد روستای بامکان اعلام نمود و گفت: این بانگ بزرگ در بخش رستاق از محل امامزاده سید حسین بندراباد به سمت گلزار شهدای آن منطقه و در شهر اشکذر از مصلای نماز جمعه به سمت میدان امام حسن (ع) بعد از نماز جمعه برگزار خواهد شد.

 

 فرماندار اشکذر در بخش دیگر صحبت‌های خود بر ضرورت پیگیری و جذب بودجه‌های استانی و ملی در فرصت کوتاه باقیمانده تأکید کرد و از همراهی مجموعه فرمانداری برای جذب اعتبارات خبر داد.