رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در نشست مشترک هیئت اجرایی و نظارت شهرستان اشکذر که به‌منظور تعیین نهایی اعضای شعب اخذ رأی برگزار شد اظهار داشت: ملاک همه ما در انتخابات باید عمل به مر قانون باشد و نباید در اجرای قوانین انتخاباتی کوتاهی شود.

 

رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ امانت و آراء مردم بیان داشت: اعضای شعب اخذ رأی در شهرستان ضمن اینکه نباید له یا علیه کاندیدی خاص عمل نمایند می‌بایست اصل بی‌طرفی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود بابیان اینکه شعب اخذ رأی در شهرستان اشکذر نهایی شده است تصریح کرد: ملاک برای انتخاب اعضای شعب توانمندی، تجربه و آشنایی کافی نسبت به ساکنان بومی به‌ویژه در روستاها بوده است.

 

شاه‌حسینی اولویت کنونی اعضای هیئت اجرایی شهرستان اشکذر را بازدید از 44 شعب اخذ رأی دانست و افزود: این بازدید به‌منزله تأیید نهایی شعبه اخذ رأی می‌باشد.

 

فرماندار اشکذر تصریح نمود: اعضا هیئت اجرایی در بررسی‌های خود فرم‌های مخصوصی را تکمیل می‌کنند و درصورتی‌که نقصی در شعب مشاهده نمایند موارد را به دبیرخانه اعلام می‌کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.