فرماندار اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ به مناسبت سالروز تشکیل سازمان تأمین اجتماعی رئیس و جمعی از پرسنل این سازمان با حضور در فرمانداری اشکذر با فرماندار دیدار و گزارشی از عملکرد خود را به وی ارائه کردند.

 

فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه از مهم‌ترین مبانی تشکیل سازمان تأمین اجتماعی کمک به تأمین حداقل هزینه زندگی خانواده‏های نیازمند، بی‏سرپرست و ایجاد زمینه‏های مناسب برای خودکفایی آنان بوده است افزود: به همین دلیل سازمان تأمین اجتماعی در کشور همواره موردتوجه دولت بوده و از همراهی و حمایت ملت برخوردار بوده است.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" با اشاره به وضعیت رضایت‌بخش شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اشکذر اظهار داشت: این سازمان علیرغم اینکه از دستگاه‌های خدمات رسان پرمخاطب می‌باشد ولی با کمترین نارضایتی ارباب‌رجوع همراه بوده است که این مهم قابل‌تحسین است.

 

وی خدمت‌رسانی تأمین اجتماعی شعبه اشکذر به قریب به 18 هزار بیمه‌شده با جمعیتی بالغ‌بر 50 هزار نفر را کاری بس ارزشمند و ستودنی عنوان کرد و از این سازمان به جهت تعامل و همیاری با واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرستان قدردانی کرد.

 

شاه‌حسینی صدق نیت و درست‌کرداری در ارائه خدمت‌رسانی به مردم را ازجمله رموز موفقیت این سازمان در شهرستان اشکذر برشمرد و بر ضرورت اطلاع‌رسانی و آگهی بخشی شهروندان در خصوص خدمات تأمین اجتماعی تأکید کرد.

 

رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اشکذر نیز در صحبت‌های خود بابیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی قریب به 70 در صد جمعیت کشور را تحت پوشش قرار داده است افزود: تأمین اجتماعی همواره کوشیده است تا با ارائه خدمات متنوع در قالب کوتاه‌مدت و بلند به جامعه کارگری، بازنشسته و کارفرمایی رضایت آنان را جلب نماید.

 

"محمدرضا روحی پناه" افزود: در همین راستا کارکنان سازمان تأمین شعبه اشکذر نیز تمام همت خود را به کار بسته‌اند تا ضمن همراهی و همکاری با دولتمردان رضایت مردم را جلب نمایند.