رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر عنوان کرد؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در نشست آموزشی توجیهی اعضای شعب اخذ رأی شهرستان اشکذر بابیان اینکه انتخابات به‌عنوان مظهر مردم‌سالاری دینی است تصریح نمود: مسئولین نیز باید ضمن ایجاد نشاط اجتماعی زمینه حضور حداکثری مردم را در این دو رویداد مهم و سرنوشت‌ساز فراهم نمایند.

 

فرماندار اشکذر با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حضور آحاد مختلف مردم از هر سلیقه، گروه و جناحی در انتخابات اظهار داشت: مجریان انتخابات نیز باید توجه داشته باشند این رأی مردم حق‌الناس است و دست‌اندرکاران در این فرآیند ملی باید امانت‌دار آرای مردم باشند.

 

رئیس هیئت اجرایی با ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند انتخابات از ابتدا تاکنون بیان داشت: اعضای انتخاب‌شده برای شعب اخذ رأی در شهرستان اشکذر بر مبنای توانایی و تجربه برگزیده‌شده‌اند و انتظار می‌رود با رعایت نکات آموزشی عنوان‌شده در جلسات آموزشی، انتخاباتی آرام و بدون دغدغه در پیش داشته باشیم.

 

وی نظم، احساس مسئولیت و دقت را به‌عنوان مهم‌ترین شاخصه مجریان در انتخابات عنوان کرد و بر ضرورت رعایت قانون به‌عنوان فصل الخطاب در زمان انتخابات تأکید کرد.

 

در این نشست نماینده ستاد انتخابات استان به‌صورت مبسوط فرآیند انتخابات را برای حضار بیان و بر ضرورت توجه و دقت نظر در برگزاری فرآیندهای پیش‌بینی‌شده در روز اخذ رأی تأکید کرد.