هفته دولت گرامی‌باد

پیام تبریک فرماندار شهرستان اشکذر بمناسبت فرارسیدن هفته دولت

"هادی هادی‌نسب" فرماندار اشکذر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز و عالیقدر رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر، با عنایت به فرا رسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، برنامه‌های هفته دولت از ۲۹ مرداد آغاز خواهد شد؛ از این روی  فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت را به تمامی مسئولین و خدمتگزاران دولت تبریک گفت.

متن  این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمین الرحیم

 شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است و برماست این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن آشنایی مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت تدبیر و امید درعرصه‌های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، شیوه و اخلاق این بزرگواران را در خدمت صادقانه به ملت شریف ایران سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

بدون شک اقدامات و فعالیت‌های دولت محترم که در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات در عرصه‌های گوناگون با وجود تحریم‌های ضالمانه  می باشد، مرهون تلاش‌ها و زحمات بزرگ‌مردان و زنانی است که در نقاط مختلف میهن اسلامی مشغول انجام خدمت هستند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را به تمامی مسئولین و خدمتگزاران دولت به ویژه مدیران و کارکنان ادارات شهرستان اشکذر تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای این عزیزان توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.

هادی هادی‌نسب، فرماندار شهرستان اشکذر