پیام فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت هفته بسیج/ پاسداشت مجاهدت‌های مخلصانه مدافعان سلامت بسیج

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر، مجاهدت‌های مخلصانه این مدافعان سلامت، که مردم را در مصائب طاقت فرسای شرایط کنونی مبارزه با بیماری کرونا یاری کرده‌اند؛ ارج نهاد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، متن پیام هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به شرح زیر است:

بسیج، مدرسه عشق و ایثار و یادآور خاطرات بزرگترین مردان تاریخ ایران است، نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن از برکات و الطاف خداوند تعالی بوده و شجره طیبه و درخت تناوری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد.

امروز قاطعانه باید گفت که بسیج متعلق به نهاد و یا شخص خاصی نیست، بلکه بسیج جزوی از بدنه نظام و مملکت است و این تفکر توانسته موجب شادی دوستداران نظام و یأس و ناامیدی دشمنان شود و ما در هر عرصه‌ای با تفکر و انگیزه بسیجی وارد میدان شدیم توانستیم بر مشکلات غلبه و بستر پیروزی های بزرگ دیگر را فراهم کنیم.

بنابراین بر همه مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلام ایران واجب است با تداوم فعالیت‌ها و اقدامات ماندگار در راستای حاکمیت تفکر و فرهنگ بسیجی و ترویج شاخص‌های بسیج بکوشیم.

اینجانب ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر که به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و با نیتی خیرخواهانه همواره همراه و همگام با سیاست‌های کلان کشور بوده اند، مجاهدت‌های مخلصانه مدافعان سلامت، که مردم را در مصائب طاقت‌فرسای شرایط کنونی مبارزه با بیماری کرونا یاری کرده‌اند ارج نهاده؛ امیدوارم که با تداوم بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار شهرستان، شاهد رونق و توسعه روزافزون شهرستان ولایت‌مدار و شهیدپرور اشکذر باشیم.