پیام فرماندار صدوق به مناسبت هفته نیروی انتظامی

ای سبزپوشان سپید دل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهامان نشان از سبزی نام و یاد شماست؛ شمایی که سینه در سینه و مشت در مشتْ در پهنای همه آبادی ها، در برابر طاغوتِ بیداد و ستم ایستاده اید و در مصاف با اهریمنان شب پرست، بر پیکره سیاه ظلم، تیر و تبر فرود آورده و بر ریشه فساد تیشه می کوبید.

ای رهروان راه عدالت، ای دلیر مردان، بیداری و هوشیاری را با استقامت و ایمان پیوند زنید و هم چون همیشه، به کار بهشتیِ پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب تداوم بخشید. ای سپیدنامان، کتاب وجودتان به شیرازه امن وامان خداوندی مستحکم و پابرجایْ و خروش مخلصانه شما، در بارگاه کبریایی مقبول و مأجور باد.

حاکمیت دین وارزش های الهی، آرزوی همیشگی مسلمانان آگاه و مصلحان دینی بوده است. این آرزو، در بهمن 1357 در لباس انقلاب شکوه مند اسلامی ایران و در پرتو خون هزاران شهید به باور نشست. بعد از انقلاب، ارزش ها و آرمان هایی جدید که ریشه در اندیشه های الهی داشت، پی ریزی شد و نهادها و ارگان های بسیاری پدید آمد که مشروعیت و مقبولیت خود را از ولایت فقیه که رهبر توان مند انقلاب و حاکم حکومت دینی است، برگرفته بودند. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز با بهره گیری از این پشتوانه محکم، وظیفه خود می داند که هرگاه کیان انقلاب و حریم ولایت به مخاطره افتد، با اقتداری شایسته، پا به میدان گذاشته و در دفاع از همه ارزش ها و پاسداری از اعتقادات، از هرگونه جان فشانی دریغ نورزد. نیروی انتظامی به عنوان بازوی توان مند رهبر، یقینا رهنمودهای ایشان را سرفصل همه فعالیت های خود می داند.

اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه سبزپوشان راه خدمت و امنیت تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند منان برای کلیه خدمتگزاران به این نظام مقدس سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.