گفتگوی فرماندار صدوق با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، سعید عبداللهی فرماندار این شهرستان روز پنج شنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری از اجرای مطلوب قاونون هدفمند کردن یارانه ها در سطح شهرستان خبر داد.

وی به  کنترل قیمت ها و نظارت بر واحدهای عرضه مواد غذایی و نانوایی ها اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه هیچ گونه گزارشی از افزایش قیمت و کم فروشی در سطح شهرستان دریافت نگردید.

فرماندار صدوق همکاری و همراهی مردم در اجرای این قانون را مثال زدنی توصیف کرد و افزود: اقشار مختلف مردم حمایت خود را از اجرای این قانون نشان داده اند و یقینا برکات آن را در زندگی خود مشاهده خواهند کرد.

عبداللهی در بخش دیگری از گفتگوی خود به میزان مصرف انرژی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته اشاره و خاطر نشان کرد: این کشورها با حذف یارانه های دولتی  و مدیریت آن توسط شهروندان به میزان قابل توجهی در حامل های انرژی صرفه جویی کرده اند و با فرهنگ سازی مصرف در حال حاضر بالاترین میزان بهره وری را از آن خود دارند.

این مقام مسئول تقویت آموزش فرهنگ مصرف را خواستار شد و اضافه کرد:مردم ایران اسلامی شایسته بهترین زندگی هستند و با تامل و مدیریت در مصرف می توانند فاصله طبقاتی را کم و توان مالی خود را بهبود بخشند.