گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"محمدحسين فلاح"روز سه شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري گفت: مهم ترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی، قیام مردم برای خدا بود و این نکته حساسی است که از دید غربی ها و سیاست مآبان مادی گرا، خارج و از حیطه تفکر محدود آنان بیرون، و برای آنها و دنباله روان شان واژه ای نامفهوم است.

بخشدار مركزي صدوق به رويدادهاي بهمن ماه سال 57 اشاره كرد و گفت: بهمن، یادآور حماسه پرشکوه و کم نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت بزرگمردی فرزانه و روحانی و با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی خونینی مقابل استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و بار دیگر نقش تاریخی و بی مانند خود را در اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی تجدید کند.

وي اضافه كرد:در بهمن ماه 57، جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود. قیام ملتی مصمم و یکپارچه با قلب هایی سرشار از عشق و ایمان. در بهمن ماه، رهبر بزرگ و نستوهی، پس از سال ها دوری از وطن، قدم بر خاک گلگون میهن گذاشت که آزادی و استقلال را نصیب امتی خداخواه کرد. امام آمد و عظمت، شرافت و افتخار به همراه آورد و به فرموده مقام معظم رهبری( مدظله العالی،)«امام آمد تا به نام خدا سفینه نجات خلق را از میان لجّه ای خون به ساحل پیروزی رهنمون شود. و بدین سان بهمن 57 طلوع دوباره اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، تجدید حیات مستضعفان و خشنودی حضرت ولی عصر، مهدی موعود(عج) را نوید داد.

فلاح در ادامه اين گفتگو به پروژه هاي قابل افتتاح در دهه فجر سال جاري در بخش مركزي اشاره كرد و گفت:اجراي طرح هادي در بعضي از روستاهاي بخش مركزي، زيرسازي ، آسفالت و سنگ جدول روستاي بندرآباد، بهسازي ورودي روستاي عزآباد و اجراي بلوار ورودي شمسي از مهمترين اين پروژه ها است.

بخشدار مركزي صدوق در پايان اين گفتگو اظهار اميدواري كرد با نگاه ويژه دولت به روستاها و مناطق محروم ، روستاهاي بخش مركزي از امكانات و خدمات بيشتري بهره مند شوند.