اخبار کوتاه از شهرستان صدوق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، بخشداران بخش های مرکزی و خضرآباد در پیام های جداگانه ای جنایت تروریستی و هولناک چابهار را محکوم کردند و خواستار شناسایی و محاکمه عوامل این جنایت شدند.

در قسمتی از این پیام ها آمده است حمایت استکبار جهانی و همدستانش از این عملیات تروریستی بر هیچ کس پوشیده نیست و ملت ایران هیچگاه در برابر این اعمال شوم و ناجوانمردانه وحدت خود را از دست نخواهد داد.

 

(((((((((())))))))))

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، نشست امحای آرا و اوراق انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان صدوق روز شنبه با حضور اعضای هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست با دستور معاون سیاسی وزیر کشور و با نظارت اعضای حاضر تعرفه های دهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری در صدوق امحا گردید.

 

(((((((((())))))))))

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در مناطق مختلف شهرستان برگزار شد.

در شهرهای اشکذر، ندوشن ، خضرآباد و مناطق رضوانشهر و رستاق مردم با برپایی هیات های سینه زنی و زنجیرزنی یاد مصائب سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین را گرامی داشتند و در غم شهادت آن امام همام اشک ماتم ریختند.

لازم به ذکر است فرماندار صدوق و نیز نماینده مردم شریف یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در  مناطق یادشده حضور یافتند .