بازدید اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات صدوق از خبرگزاری ایرنا

به گزارش ايرنا، بازديدكنندگان با نحوه تهيه خبر و گزارش توسط خبرگزاري جمهوري اسلامي و انعكاس آن در سطح استان و كشور آشنا شدند.
رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي يزد در اين بازديد با بيان اينكه ايرنا، خبرگزاري رسمي دولت است، آمادگي اين رسانه را براي انعكاس عملكرد و فعاليت هاي دولت در بخش هاي مختلف اداري اعلام كرد.
'محمودرضا رحماني ' افزود: خبرگزاري، اخبار و گزارش هاي خود را در قالب هاي توليدي، پوششي و دريافتي تهيه و ضمن قرار دادن بر روي سايت استاني در سايت سراسري نيز منعكس مي كند.
وي از افزايش كمي و كيفي اخبار ايرنا يزد طي يكسال گذشته خبر داد و گفت: طي اين مدت، خبرهاي دو برابر و گزارش تصويري سه برابر شده است.
رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي يزد با بيان اينكه سايت ' ايران فيلم ' در آينده نزديك در سطح كشور راه اندازي مي شود، تصريح كرد: در كنار گزارش هاي تصويري، فيلم عملكرد دولت نيز روي سايت قرار خواهد گرفت.
وي با اشاره به آغاز قانون هدفمندي يارانه ها خواستار همكاري و همراهي تمامي مردم به خصوص ادارات و نهادها با اجرای طرح و اطلاع رساني از آن شد.
رحماني گفت: سفر رهبر معظم انقلاب و دو سفر رييس جمهوري به استان تحولات چشمگيري را در اين خطه ايجاد كرده است و از ادارات مي خواهيم كه اخبار و گزارش هاي آن اطلاع رساني كنند تا ايرنا نيز آن را منعكس نمايد.
رييس شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي شهرستان صدوق هم در اين بازديد با قدرداني از تلاشهاي ايرنا يزد در انعكاس اخبار و گزارش هاي استان و شهرستان، گفت: وضعيت اطلاع رساني ادارات شهرستان رو به بهبود و طي سالهاي اخير گام هاي اساسي در اين زمينه برداشته شده است.
'سيدبهروز موسوي ندوشن ' افزود: در راستاي بهتر شدن كار اطلاع رساني و آشنايي فعالان عرصه خبررساني در شهرستان برنامه بازديد از رسانه ها را در دستور كار اين شورا قرار داديم و بازديد از ايرنا اولين برنامه در اين راستا مي باشد.
وي با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان يزد كه در ديماه سال 86 اتفاق افتاد، تصريح كرد: بحث تحولات صورت گرفته در راستاي اين سفر و بركات مادي و معنوي آن را اطلاع رساني خواهيم نمود.
رئیس روابط عمومي فرمانداري صدوق، قانون هدفمندي يارانه را مهمترين گام دولت در راستاي تحقق طرح تحول اقتصادي دانست و از ايرنا يزد به خاطر اطلاع رساني مناسب در اين زمينه قدرداني كرد.
در اين بازديد اعضاي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي شهرستان صدوق نظرات و سووالات خود را مطرح كردند.