دقایقی قبل از لحظه تحویل سال 96؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی " فرماندار اشکذر دقایقی قبل از لحظه تحویل سال 1396 ضمن بازدید از مراکز خدمات رسان و نیز ستاد اسکان مسافران نوروزی از نزدیک نحوه فعالیت و عملکرد آن‌ها را بررسی نمود.

 

در جریان این بازدید که کارشناس ستاد هماهنگی خدمات سفر فرمانداری نیز حضور داشت فرماندار اشکذر با تبریک سال جدید به میهمانان نوروزی در خصوص وضعیت اسکان آنان جویا شد که عموماً از امکانات موجود و نحوه برخورد مسئولین رضایت کامل داشته و از میهمان‌نوازی مردم و مسئولین شهرستان اشکذر تشکر کردند.

 

شاه‌حسینی در ادامه از نمایشگاه محصولات فرهنگی و صنایع‌دستی رضوانشهر بازدید کرد از مسافران خواست تا زمان بیشتری را در شهرستان اشکذر سپری نمایند و ضمن استراحت، از پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری بالای این منطقه که در برخی موارد در ایران زبانزد است دیدن نمایند.

 

وی در بازدید از یک مرکز توزیع میوه تنظیم بازار ایام عید نیز ضمن تقدیر از ادامه صنعت، معدن و تجارت به‌واسطه توزیع و قیمت مناسب میوه در این ایام اظهار داشت: همه مسئولین در تلاش‌اند تا نیازهای مردم در آستانه سال جدید تأمین گردد و مسافران و گردشگران نیز با خاطره خوش از این شهرستان به موطنشان بازگردند.