بازدید فرماندار اشکذر از یک باشگاه سوارکاری به مناسبت روز اسب/ هادی‎‌نسب: توسعه صنعت گردشگری با حمایت از صنعت پرورش اسب نقش بسزایی در توسعه پایدار دارد

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید از یک واحد باشگاه سوارکاری و پرورش اسب که به مناسبت روز اسب انجام شد؛ شهرستان اشکذر را یکی از قطب‌های پرورش اسب کشور قلمداد و خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل‌های شهرستان اشکذر در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی، توسعه صنعت گردشگری با حمایت از صنعت پرورش اسب به عنوان یک صنعت پاک نقش بسزایی در توسعه پایدار این شهرستان دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، به مناسبت روز اسب از یک باشگاه سوارکاری و پرورش اسب در شهرستان اشکذر بازدید کرد.

هادی‌نسب در جریان این بازدید شهرستان اشکذر را یکی از قطب‌های پرورش اسب کشور قلمداد کرد و افزود: با توجه به پتانسیل‌های شهرستان اشکذر در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی، توسعه صنعت گردشگری با حمایت از صنعت پرورش اسب به عنوان یک صنعت پاک نقش بسزایی در توسعه پایدار این شهرستان دارد.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه با تقدیر از پیگیری و تلاش جهاد کشاورزی شهرستان، خاطرنشان کرد: فراهم سازی زیرساخت‌های مورد نیاز و رفع چالش‌ها و موانع توسعه صنعت اسب در چارچوب ضوابط از اولویت‌های شهرستان است و رویکرد مدیران مرتبط نیز همچون گذشته حمایت از این صنعت و کمک به رونق اقتصادی آن است.

گفتنی است در حاشیه این بازدید مشکلات و مسائل مربوط به واحد مورد بازدید و طرح توسعه آن و همچنین موانع و چالش‌های پیش روی صنعت پرورش اسب در شهرستان اشکذر مورد بررسی قرار گرفت.