بازدید فرماندار شهرستان اشکذر از مجتمع 900 هکتاری دام جاده طبس/ هادی‌نسب: مجتمع دامداری‌های جاده طبس ساماندهی می‌شود

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید با بیان اینکه مجتمع دامداری‌های جاده طبس چندین سال بدون توجه رها شده بود؛ افزود: با توجه به زیرساخت‌های ایجادشده در این مجتمع نقشه تفکیکی آن در حال طراحی است و با جانمایی دامداری‌ها و ایجاد راه دسترسی مناسب، این مجتمع 900 هکتاری ساماندهی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی مدیر جهاد کشاورزی  و رئیس اداره برق شهرستان از مجتمع دامداری‌های جاده طبس و یک واحد پرورش بز مورسیا بازدید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید با بیان اینکه مجتمع دامداری‌های جاده طبس چندین سال بدون توجه رها شده بود؛ افزود: با توجه به زیرساخت‌های ایجادشده در این مجتمع نقشه تفکیکی آن در حال طراحی است و با جانمایی دامداری‌ها و راه دسترسی مناسب، این مجتمع 900 هکتاری ساماندهی خواهد شد.

هادی‌نسب در ادامه به مجاورت کشتارگاه صنعتی دام و مجتمع دامداری‌ها در جاده طبس اشاره، خاطرنشان کرد: شرایط مساعدی برای توسعه صنعت پرورش دام سبک و سنگین در این منطقه فراهم شده است و از متقاضیان و علاقه‌مندان به این صنعت در چارچوب ضوابط حمایت خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره به اینکه شهرستان اشکذر بیشترین سهم در تأمین فرآورده‌های گوشتی استان را دارد؛ از مدیران ادارات مربوطه خواست با تلاش مضاعف در راستای رونق بیش از پیش این مجتمع گام بردارند.

گفتنی است بررسی مشکلات دامداری‌ها، روشنایی معابر مجتمع، راه دسترسی به مجتمع، ایجاد سیل بند و بررسی مسائل امنیتی از جمله موارد مورد بحث و تصمیم‌گیری در جریان این بازدید بود.