در ادامه سفر ضرغامی به شهرستان اشکذر؛

بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مسجد تاریخی ریگ مجومرد

سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی‌، گردشگری و صنایع دستی با همراهی محمدصالح جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان اشکذر از مسجد تاریخی ریگ مجومرد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل این بنای تاریخی بویژه وضعیت بحرانی شکاف‌های سقف و دیوار آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی‌صنایع دستی و گردشگری با همراهی محمدصالح جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان اشکذر از مسجد تاریخی ریگ مجومرد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل این بنای تاریخی بویژه وضعیت بحرانی شکاف‌های سقف و دیوار آن قرار گرفت.

اعضای کابینه دولت سیزدهم به نمایندگی از آیت الله رئیسی امروز به نقاط مختلف یازده شهرستان استان یزد سفر کرده‌اند تا ضمن بازدید از واحدها و طرح‌های مختلف، از نزدیک با مسا‌ئل شهرستان‌ها آشنا شوند و به مشکلات مردم در موضوعات مختلف رسیدگی کنند.

گفتنی است وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهوری در جریان سفر به شهرستان‌ اشکذر، ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی و بناهای تاریخی از نزدیک با فعالان این عرصه دیدار و مشکلات آنها را جویا خواهد شد.