فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور اعضای شورای تأمین، مسئولین ادارات و خانواده شهدای این نیرو صبحگاه مشترک نیروی‌های نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر برگزار شد.

 

امام‌جمعه اشکذر در این مراسم ایجاد و حفظ احساس امنیت را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین وظایف نیروی انتظامی دانست و از نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به‌واسطه اقدامات مؤثر و مطلوب در این خصوص قدردانی کرد.

 

حجت‌الاسلام "محمدرضا طالبیان" توقع مردم نسبت به جلوگیری و پیدایش زمینه‌های بزهکاری و فساد را صحیح دانست و تلاش در جهت از بین بردن زمینه وقوع جرم را از دیگر وظایف این نیرو برشمرد و از آنان خواست تا جو جامعه را برای مجرمین ناامن و برای مردم امن گردانند.

 

وی همکاری و همیاری نیروی‌های مصلح و مردم را مهم‌ترین مسیر برای پیشبرد حفظ امنیت در جامعه عنوان کرد و از مسئولین دستگاه‌های قضایی خواست تا نسبت به اجرای حدود و تسریع احکام سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

 

سرهنگ "حسین ثقفی"فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشکذر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات نیروی انتظامی طی یک سال گذشته بر اهمیت حفظ امنیت در جامعه تأکید کرد و تفاهم در بین اعضای شورای تأمین را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین علل افزایش تأمین امنیت در شهرستان عنوان نمود.

 

در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدا نیروی انتظامی شهرستان با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.