فرماندار اشکذر خواستار شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛"محمدعلی شاه‌حسینی" در نشست نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی با تبریک هفته کار و کارگر بابیان اینکه مقام معظم رهبری طی چهار سال گذشته شعارهای سال را با محوریت اقتصادی مطرح نموده‌اند اظهار داشت: تولید، اشتغال و کارآفرینی برای رشد و توسعه کشور بااهمیت بوده و ضروری است همگان برای تحقق بکوشند.

 

فرماندار اشکذر رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را از اولویت‌های مسئولین و دولتمردان عنوان کرد و بابیان اینکه "تلاش کرده‌ایم سنگ را از جلوی پای کارآفرین برداریم" افزود: طی سال‌های اخیر کارگزاران در دولت همکاری و تلاش وافری برای رفع موانع پیشروی تولید داشته‌اند و این مهم در شهرستان اشکذر با دقت نظر خاصی صورت گرفته است.

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود بابیان اینکه جامعه کار و تولید نیز همواره با بینش بالای خود در مشارکت‌های سیاسی و اجتماعی نقش چشمگیری داشته است گفت: انتظار می‌رود جامعه کارگری همچون گذشته حضوری پرشور و بانشاط در انتخابات اردیبهشت‌ماه داشته باشد.

 

 در پایان این نشست نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی نیز با ارائه نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات پیشروی تولید با فرماندار شهرستان اشکذر گفتگو و تبادل‌نظر کردند.