درنشستی وضعیت مسکن مهر شهرستان صدوق بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"سعید عبداللهی" فرماندار این شهرستان روز یکشنبه در نشست شورای مسکن  شهرستان صدوق که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد بر تسریع در ساخت  پروژه های مسکن مهر در اشکذر و رضوانشهر تاکید کرد.

وی مسکن مهر را یکی از خدمات ارزشمند دولت در ساماندهی وضعیت مسکن مردم عنوان کرد واظهار داشت: در سالیان گذشته با روند صعودی و بی رویه قیمت زمین و مسکن آشفتگی در بازار مسکن بوجود آمده بود که با سیاست گذاری دولت در رسیدگی به وضعیت مکسن مردم بویژه جوانان و گسترش عدالت اجتماعی این روند متوقف شد و در حال حاضر دغدغه مسکن در بین مردم کمرنگ شده است.

فرماندار صدوق به همکاری کامل ادارات مرتبط با مسکن مهر اشاره کرد و تصریح نمود: شهرداری اشکذر و ادارات آبفا و برق در پروژه های اشکذر و رضوانشهر نسبت به رفع موانع  صدور پروانه و واگذاری انشعابات آب و برق اقدام فوری نمایند.

عبداللهی همچنین در این جلسه به وضعیت مسکن مهر شهر های ندوشن و خضرآباد اشاره کرد و خاطر نشان نمود: با جدیت بنیاد مسکن شهرستان این مهم نیز به زودی محقق خواهد شد.

شهرستان صدوق با بیش از 30 هزار نفر جمعیت دارای 4 پروژه مسکن مهر در شهرهای اشکذر، ندوشن ،خضرآباد و منطقه رضوانشهر می باشد.