در نهمين روز از ايام ا... دهه فجر معاون برنامه ريزي استانداري به ندوشن سفر كرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، به مناسبت نهمين روز از ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي با حضور "محمدرضا بابايي" معاون برنامه ريزي استانداري يزد و "سعيد عبداللهي" فرماندار اين شهرستان  چندين پروژه فرهنگي ، عمراني  و حمايتي در شهر ندوشن به بهره برداري رسيد.

معاون برنامه ريزي استانداري و هيات همراه در بدو ورود به اين شهر با حضور در گلزار شهدا ضمن قرائت فاتحه ياد و خاطره شهداي انقلاب و جنگ تحميلي را گرامي داشتند.

بابايي در مراسم  افتتاح خانه عالم ندوشن گفت: حضور دائم روحاني در منطق باعث تقويت مباني ديني و اعتقادي مردم و تعميق باورهاي ديني و رونق گرفتن آيين‌هاي مذهبي خواهد شد و بايد همگان از اين فرصت ارزشمند برخوردار شوند.

وي افزود: وجود خانه عالم و استقرار روحاني در شهرهاي كوچك و روستاها فرهنگ ديني منطقه را بيمه مي‌كند.

همچنين با حضور معاون برنامه ريزي استانداري پروژه 35 واحدي مسكن مهرآوران ندوشن به بهره برداري رسيد.

در مراسم افتتاح اين پروژه بابايي با قدرداني از زحمات بنياد مسكن صدوق احداث اين پروژه در شهر ندوشن را نشان از كار، تلاش ، جديت و همكاري مسئولين شهرستان در راستاي خدمت رساني به مردم و رفع دغدغه مسكن آنان توصيف كرد.

فرماندار صدوق نيز در اين مراسم با اشاره به نگاه ويژه دولت به مسكن جوانان گفت: طرح مسكن مهر در شهرهاي اشكذر، ندوشن و منطقه رضوانشهر به صورت جدي در حال پيگيري است و انتظار مي رود در نيمه اول سال آينده اين  مهم در شهر اشكذر و منطقه رضوانشهربه بهره برداربرسد.

"هادي صراف" رئيس بنياد مسكن صدوق نيز گفت: اين پروژه 35 واحدي از محل اعبارات بنياد مسكن و مسكن مهر اجرايي  و در مجموع 30 هزار متر مربع واحد مسكوني در مرحله نازك كاري به متقاضيان واجد شرايط تحويل گرديده است.

در ادامه حضور معاون برنامه ريزي استانداري در ندوشن همچنين يك واحد مسكن محرومين افتتاح گرديد.

اين واحد مسكوني به مساحت 120متر مربع و و با اعتبار 120 ميليون ريال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري احداث گرديده است.

ندوشن با بيش از 5 هزار نفرجمعيت در فاصله 80 كيلومتري مركز شهرستان قرار دارد.