دیدار فرماندار صدوق با خانواده شهدای انقلاب این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"سعید عبداللهی" روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهیدان"دیاله" و "احمدی" از  شهدای انقلاب  این شهرستان گفت: بيان ناگفته‌هاي انقلاب يک رسالت مهم براي  انقلابیون است.

فرماندار صدوق اظهار داشت: جوانان اين مملکت عزتمند اسلامي تشنه دريافت حقايق شهدا و  انقلاب هستند.

این جانباز دوران دفاع مقدس تصریح کرد: بارها از لسان مبارك حضرت امام خميني‏(ره) شنيديم كه فرمودند جوانان از من مي‏خواهند دعا كنم كه خداوند شهادت را نصيب آنان كند.

 عبداللهی روحیه شهادت طلبی در دوران انقلاب و دفاع مقدس را وصف ناپذیر توصیف کرد و خاطر نشان ساخت:ين روحيه در واقع از الطاف خفيه الهي بود كه جوانان ما را يكباره متحوّل كرد تا در آرزوي شهادت همه چيز را در طبق اخلاص نهند و به محبوب دل آرام خود تقديم كنند.

فرماندار صدوق به نقش شهدای انقلاب در  پیشبرد اهداف و آرمان های آن اشاره کرد و گفت: مردان الهي اگر چه دوران حيات مادي آن‏ها كم است، اما درخشش معنوي آن‏ها در تاريخ و افكار عمومي بسيار بلند و پايدار است.

عبداللهی تصریح کرد:درجامعه اسلامي ما فرهنگ شهيد و شهادت، فرهنگي برخاسته از متن اعتقادات ديني است كه با ظهور انقلاب اسلامي ايران و حوادث ايام هشت سال دفاع مقدس تبلور فكري و اعتقادي آن فراگير و نمود عيني آن در سطح جامعه كراراً هويدا شده است و تلاش در جهت حفظ و حراست از اين فرهنگ ارزشمند و سند مجد و شرف ملي و مذهبي كشور ما وظيفه‌اي نهاده بر دوش تمام اقشار جامعه است .

شهرستان صدوق با تقدیم 2 شهید در دوران انقلاب اسلامی و 226 شهید در دوران دفاع مقدس  رتبه اول آمار شهدا در استان را  از آن خود دارد.

شهرستان صدوق با بیش از 30هزار نفر جمعیت در فاصله 12 کیلومتری مرکز استان قرار دارد.