رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "علیرضا ابوالحسنی" در آیین تجلیل از کارگران نمونه، شرکت مدیریت تولید برق یزد به مناسبت هفته کار و کارگر ضمن اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات مظهر وحدت و شکوه مردم است همچنین انتخابات یکی از راه‌های تحقق شعار مردم‌سالاری آن چیزی که تمام ملت به دنبال آن هستند.

 

وی بر ضرورت حضور گسترده، پرشور و بانشاط جامعه کارگری در انتخابات اردیبهشت‌ماه تأکید کرد و افزود: این‌یک وظیفه ملی است که با شرکت در انتخابات رییس‌جمهور کشور را قدرتمندتر و پایه‌های نظام را مستحکم‌تر نماییم، بنابراین همه باید ضمن حضور خود در انتخابات دیگران را برای شرکت در این حرکت سیاسی کشور ترغیب نماییم.

 

ابوالحسنی همچنین در این آیین کار و تلاش را رمز بقاء جامعه عنوان کرد و تصریح نمود: کار و تلاش کلید رونق و توسعه جامعه است.

 

وی ضمن اشاره به احادیثی از ائمه معصومین در راستا اهمیت جایگاه کارگران خاطرنشان کرد: کارگران ارزشمندترین و سودمندترین طبقه و گروه در جامعه هستند.

 

معاون فرماندار ضمن بیان اینکه بهبود وضعیت تولید از عوامل اساسی شکوفایی اقتصاد هر کشوری است و از طریق نیروی کار این شکوفایی تأمین می‌شود گفت: بر کارفرمایان و صاحبان کار واجب است تا قدردان کارگران فعال جامعه باشند.

 

وی ضمن بیان اینکه بخش اعظم اقتصاد مقاومتی به دست قشر کارگر باز می‌شود خاطرنشان کرد: کارگردان در بخش اقتصاد مقاومتی جایگاه والایی دارند، بنابراین شما کارگران می‌توانید برای تحقق این اصل مهم به دولت و دولتمردان کمک فراوانی نمایید.

 

ابوالحسنی یادآور شد: کلید گشایش هر استعداد در وجود ما انسان‌ها کار است لذا برای شکوفا شدن استعدادها باید دائم در حال کار و تلاش باشیم.

 

وی افزود: فرمانداری شهرستان به‌عنوان نهاد حاکمیتی برای قشر کارگر اهمیت زیادی قائل است که در این راستا نشست‌های کمیسیون کارگری باهدف بررسی مشکلات پیش روی کارگران مشغول به کار در شهرستان را به‌صورت مداوم برگزار و اقدام‌های لازم از سوی این نهاد حاکمیتی با همکاری سایر اعضای کمیسیون کارگری صورت گرفته است.