در نشست ساماندهی اوقات فراغت؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ در نشست ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان اشکذر از برگزیدگان جشنواره عکاسی انتخابات 29 اردیبهشت ماه با عنوان "حماسه حضور" تجلیل شد.

 

فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه عکس‌های به تصویر کشیده شده انتخابات تنها گوشه‌ای از حماسه بزرگ مردم ایران در 29 اردیبهشت‌ماه بود اظهار داشت: می‌طلبد مسئولین شهرستان اشکذر نیز تمام همت خود را برای تأمین خواسته‌های شهروندان به کاربندند.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" در بخش دیگر صحبت‌های خود بر ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری و رویکردهای دولت تدبیر و امید در خصوص استفاده حداکثری از پتانسیل‌های کشور به‌ویژه در سال جاری تأکید کرد و افزود: می‌بایست با برنامه‌ریزی مناسب از تمامی توانمندی‌ها، پتانسیل‌ها، امکانات و فضاهای فرهنگی و ورزشی در جهت بهینه‌سازی اوقات فراغت استفاده کرد.

 

وی بر پرهیزکارهای موازی و نیز ضرورت ادغام برنامه‌ها تأکید کرد و گفت: با همکاری دستگاه‌ها و به فراخور مناسبت‌های پیشرو می‌توان برنامه‌ریزی مطلوبی را برای برگزاری جشن‌های مختلف به‌منظور ایجاد نشاط اجتماعی انجام داد.

 

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به احیا دوخانه قدیمی در اشکذر و رضوانشهر به‌عنوان مرکزی برای آموزش صنایع‌دستی گفت: در همین راستا برنامه‌های متنوع دیگری نیز در حوزه‌های فنی و حرفه‌ای، فرهنگی، ورزشی و علمی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: در این ستاد برنامه‌های دستگاه‌های مرتبط درزمینهٔ اوقات فراغت گروه‌های هدف، موردبررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.