در ستاد اجرایی خدمات سفر مصوب شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر، "محمدعلی شاه‌حسینی" روز پنج‌شنبه در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان بابیان اینکه اقلام تنظیم بازار هم‌اکنون در نمایشگاه و فروشگاه‌های بزرگ شهرستان در حال توزیع است اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام‌شده میوه موردنیاز شهرستان تأمین و در زمان مشخص‌شده توزیع خواهد شد.

 

وی ضمن بیان اینکه کمپین اصلی شهرستان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی پارک اشکی اشکذر است گفت: در ایام نوروزی کمپین ورودی رستاق نیز با همکاری دستگاه‌های مربوطه برای جذب گردشگر و راهنمایی مسافران برقرار می‌گردد.

 

فرماندار اشکذر افزود: دستگاه‌های اجرایی در طول زمان تعطیلات نوروزی باید برای فراهم نمودن تجهیزات لازم در مواقع لزوم باهدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران آمادگی لازم را داشته باشند.

 

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر شهرستان اشکذر بر ضرورت هماهنگی محیطی تأکید کرد و افزود: نصب و توزیع هرگونه بنر و بروشور به‌منظور ارائه خدمات به مسافران می‌بایست با کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی این ستاد انجام گیرد.

 

شاه‌حسینی با اشاره به اینکه روز شهرستان در این ایام ششم فرودین ماه اعلام‌شده است تصریح نمود: برنامه‌های متنوعی در این روز برای شهرستان در نظر گرفته‌شده که می‌توان به مراسم جشنی که در پارک بزرگ شهر این شهرستان برگزار می‌شود اشاره کرد.

 

وی اظهار داشت: در ایام نوروز کمپین‌های اسب‌سواری، شترسواری و سافاری در این شهرستان برگزار می‌شود که انتظار می‌رود به‌منظور تأمین امنیت و انسجام لازم مجریان برنامه‌های مذکور هماهنگی‌های لازم را با نیروی انتظامی و میراث فرهنگی داشته باشند.