نشست آموزشی طرح هدفمند کردن یارانه ها

نشست آموزشی طرح هدفمند کردن یارانه ها با حضور مهدس زارع مدیرکل سازمان صنایع و معادن استان و عبداللهی فرماندار شهرستان صدوق برای آشنایی مدیران ادارات و کارشناسان فرمانداری برگزار شد.

دراین نشست آموزشی مدیران و کارشناسان با مباحثی از جمله تاثیر هدفمند کردن یارانه ها بر زندگی مردم، تورم، صادرات، رونق اقتصادی و کاهش قاچاق سوخت و کالا آشنا شدند.

در ابتدای این نشست فرماندار صدوق با اشاره به بهتر شدن زندگی مردم با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها گفت: طرح هدفمند کردن یارانه ها در واقع یک جراحی بزرگ اقتصادی است که با اجرای آن مردم یارانه واقعی خود که در حال حاضر به افراد بالای دست جامعه می رسد دریافت می کنند و یک گام به سمت عدالت اجتماعی برداشته می شود.

عبداللهی رونق صنعت در طرح هدفمند کردن یارانه ها را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دولت با پرداخت یارانه نقدی و غیرنقدی و تسهیلات ارزان قیمت صنعت را رونق داده و رقابت خوبی در بین صنعتگران بوجود خواهد آمد.

در این نشست همچنین مهندس زارع مدیرکل سازمان صنایع استان در بحثی آموزشی طرح هدفمند کردن یارانه ها را با ذکر جزئیات طرح و محاسن آن در زندگی مردم یادآور شد و به سوالات و شبهات شرکت کنندگان در این بحث پاسخ داد.