با حضور فرماندار اشکذر

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با محوریت برگزاری آزمون سراسری کنکور 99 و با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان در سالن کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با محوریت کنکور سراسری 99 و با حضور فرماندار اشکذر و دیگر مسئولین شهرستان در سالن کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

"هادی هادی‌نسب" در این نشست با اشاره به اهمیت کنکور سراسری به عنوان مهمترین رویداد علمی کشور اظهار داشت: باید فضایی مهیا گردد که درخت امید زحمات چندین ساله دانش‌آموزان به بار بنشیند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه امسال استرس ابتلا به بیماری کرونا مزید بر استرس آزمون سراسری کنکور شده است؛ از همه ادارات شهرستان خواست با تمام توان به آموزش و پرورش در ایجاد امنیت و آرامش برای شرکت‌کنندگان در آزمون سراسری کنکور 99 یاری رسانند.

هادی‌نسب در این نشست با تاکید بر اینکه مباحث بهداشتی باید با جدیت دنبال شود ازعوامل اجرایی کنکور سراسری خواست در رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی بگونه‌ای عمل کنند که دانش‌آموزان با اطمینان خاطر کامل در آزمون شرکت کنند.

گفتنی است "محمدعلی الیاسی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در ابتدای این نشست به تشریح نیازمندی‌ها و اقدامات صورت گرفته درخصوص برگزاری آزمون کنکور 99 و رعایت کامل اصول و پروتکل‌های بهداشتی پرداخت.