نشست هماهنگي برگزاري راهپيمايي 22 بهمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "سعيد عبداللهي" روز يكشنبه در نشست هماهنگي برگزاري راهپيمايي 22 بهمن كه در محل سالن كوثر فرمانداري برگزار شد اظهار داشت:انقلاب اسلامي ايران بر پاية آموزه‌هاي ناب اسلامي و افكار بلند و انديشه متعالي حضرت امام، تكوين يافته است و همواره در عوامل پيدايش و طرح شعارهاي محوري و تعيين اهداف و آرما‌ن‌هاي بلند و راه‌كارهاي رسيدن به آن، با انديشه‌هاي آن شخصيت ملكوتي پيوندي ناگسستني داشته است.

فرماندار صدوق اضافه كرد: دكترين سياسي امام بر پايه مباني ثابت و استوار و خدشه‌ناپذيري چون، اعتقاد عميق به خداوند و امدادهاي غيبي او، ايمان خلل ناپذير به تعاليم اسلام و وحي، توكل راسخ بر قدرت لايزال الهي، تكليف‌مداري مطلق و مصالح كلي اسلام و توده مسلمانان قرار داشت.

وي به برگزاري باشكوه راهپيمايي 22 بهمن در سطح شهرستان اشاره كرد و افزود:اين روز تاريخي تجلي حضور مردم در صحنه است و مي بايست شرايط را به گونه اي فراهم كرد كه حداكثر مردم در اين راهپيمايي حضور داشته باشند.

در پايان اين نشست مسيرهاي راهپيمايي در سطح شهرستان مشخص گرديد:

در شهر اشكذر شروع راهپيمايي از ساعت 11 صبح و از محل ميدان بسيج اين شهر به طرف ميعادگاه نمازجمعه از مسير خيابان امام خميني(ره).

در شهر خضرآباد از ساعت 11 صبح و از محل فلكه ورودي اين شهر به طرف حسينيه خضرآباد.

در شهر ندوشن از ساعت 11 صبح و از محل حسينيه عليا به طرف گلزار شهدا و منتهي به ميعادگاه نماز جمعه واقع در مسجد جامع اين شهر.