نمایندگی مسکن و شهرسازی شهرستان صدوق افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، سعید عبداللهی فرماندار این شهرستان روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه این نمایندگی به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و اظهار داشت: روز نهم دي ماه در تاريخ انقلاب اسلامي با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد.

وی افزود: حركت خودجوش و حماسي مردم در نهم دي سال گذشته، واكنش مردم مسلمان و انقلابي ايران به حرمت شكني ها در روز عاشورا بود و در اين روز ماندگار و تاريخي ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي، حماسه اي ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(دامت بركاته) را شاد کرد.

عبداللهی راه اندازی نمایندگی مسکن و شهرسازی را گامی مهم در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم شهرستان صدوق عنوان کرد و گفت:در این شهرستان هنوز تعدادی از ادارات دفتر یا نمایندگی ندارند و انتظار می رود با توجه به سیاست های دولت در جهت رفاه حال عموم این کمبود در شهرستان جبران گردد.

رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان نیز در این مراسم به موقعیت ویژه شهرستان صدوق اشاره کرد و اظهار داشت:نزدیکی به مرکز استان، عبور جاده ترانزیت ، صنعتی بودن و موقعیت خوب جمعیتی و فرهنگی این شهرستان ، باعث شده است تا صدوق به عنوان یک الگو برای سایر شهرستان ها باشد.

"رضا یادگاری" همچنین مسکن مهر را از پروژه های مهم دولت در راستای تحقق عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی عنوان کرد و افزود:در سطح استان یزد بیش از 10 هزار واحد مسکونی طرح مسکن مهر در دست احداث است که میزان پیشرفت بعضی از آنها تا 94 درصد می باشد.

وی اضافه کرد:22 درصد از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر استان مربوط به شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت است.

این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد تا پایان سه ماه اول سال آینده مسکن مهر شهرستان صدوق به بهره برداری برسد.

در این مراسم "مزیدی"به عنوان مسئول نمایندگی مسکن و شهرسازی شهرستان صدوق معرفی گردید.