همایش تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر برگزار شد/ فرماندار اشکذر بر افزایش سطح کمی و کیفی خانه‌های هلال تأکید کرد

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر، با تبریک روز داوطلب به همه فعالان این عرصه و قدردانی از خدمات خوب خانه‌های هلال بر افزایش سطح کمی و کیفی این مراکز به عنوان مؤثرترین راه برای گسترش آموزه‌های داوطلب محور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر همزمان با روز جهانی داوطلب، داوطلبان و اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در سالن فرمانداری این شهرستان تجلیل شدند.

هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم ضمن تبریک روز داوطلب به همه داوطلبان و فعالان جمعیت هلال احمر، همدلی و همبستگی ایجاد شده در این نهاد امدادرسان را مثال‌زدنی توصیف و خاطرنشان کرد: قطع به یقین حضور داوطلبانه در میادین و حوادث بدون هیچگونه چشمداشتی، کسب رضایت حق تعالی را به دنبال خواهد داشت.

هادی‌نسب در ادامه فلسفه خدمات داوطلبانه و حضور در میدان‌های عملیاتی را ریشه در اعتقاد به اثربخشی مؤثر این خدمات دانست و ضمن قدردانی از خدمات خوب خانه‌های هلال بر افزایش سطح کمی و کیفی این مراکز به عنوان مؤثرترین راه برای گسترش آموزه‌های داوطلب محور تأکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های اثربخش داوطلبان، ارزش خدمات و تلاش‌های داوطلبان را در سطح فعالیت‌های جهادی مؤثر دانست.

 محسن حرازی‌زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد نیز در ادامه، با شرح مختصری از اهداف نهاد عمومی و غیردولتی جمعیت هلال احمر، توانمندی نیروهای داوطلب در ارائه خدمات و تداوم آنها را نشان از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر دانست.

سیدکاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر نیز ضمن ارائه گزارشی از خدمات یکساله داوطلبان در طرح‌های داوطلب محور بویژه طرح‌های مرتبط با کرونا و واکسیناسیون، داوطلبان را بازوان توانمند هلال احمر دانست.

علی مشیری‌نیا رئیس خانه هلال فرهنگ و هنر نیز ضمن حضور مجازی در این مراسم خواستار پیگیری و راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در شهرستان اشکذر شد.

گفتنی است در این مراسم که با پخش کلیپی از معرفی داوطلبان و شاخص‌های انتخاب آنها همراه بود، دو تن از داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر ملبس به لباس مقدس داوطلبان شدند.