چرا ملت در 22 بهمن 89 باشكوه تر از هميشه خواهند آمد

ملت ايران در 22 بهمن 89 با شكوه ترين حماسه خود را خلق خواهند كرد تا بار ديگر و در ادامه حماسه نهم دي ماه 88 و 89 دشمن را مايوس و نااميد كنند و بگويند كه با گذشت 32سال از پيروزي انقلاب اسلامي همچنان بر سر آرمان هاي امام و بيعت با رهبري ايستاده اند و نمي خواهند زير سلطه آمريكا و انگليس باشند.

ملت مي آيند تا به ضد انقلاب و جريان فتنه بگويند كه شما و اربابان خارجي تان نخواهيد توانست گردي بر دامن كبريايي انقلاب بنشانيد.

ملت ايران خواهند آمد تا بگويند ما هستيم. ما مي توانيم. ملت مي آيند تا بگويند ما از پيشرفت و تعالي كشورمان بخاطر وجود برخي افراد سست عنصر دست بر نخواهيم داشت.

ملت مي آيند تا بگويند خودشان بايد درباره سرنوشتشان تصميم بگيرند نه فتنه گران آشوب طلب و رسانه ها و راديوهاي بيگانه و اجنبي.

ملت مي آيند تا بگويند مستضعفان عالم و مسلمانان جهان، مردم عراق، فلسطين، لبنان ، تونس و مصرو... مايوس نباشيد،انقلاب اسلامي هنوز زنده و بالنده است.

مي آيند تا بگويند ترديدي در ادامه راه درست خود ندارند. ملت مي آيند تا خطاب به رهبر معظم انقلاب بگويند ما تو را تنها نخواهيم گذاشت. ملت مي آيند تا خواب و توهم دشمن را در سرنگوني نظام جمهوري اسلامي نقش برآب كند. ملت مي آيد تا دل امام زمان (عج) را شاد كند و بگويند پرچم اسلام را جز به شما نخواهند داد.

ملت مي آيند تا بگويند توقف، خمودگي و واپس گرايي در نزد آنها مفهوم ندارد. ملت مي آيد تا بگويد استوارتر از گذشته در مسير پيشرفت و عدالت حركت خواهند كرد.

ملت مي آيند تا پيوند ناگسستني خود را با امام و رهبري به نمايش بگذارند.

ملت خواهد گفت از حق هسته اي خود نخواهيم گذشت. سلطه هيچ كشوري را نخواهيم پذيرفت. رژيم صهيونيستي را نامشروع مي دانيم. همچنان حامي محرومان و آزاديخواهان جهانيم. پيروز جنگ نرم هستيم. به دشمن بگوييم اگر قبول نداريد منتظر مردم در 22 بهمن باشيد.

قطع و يقيين سيلاب ملت مزدوران ونوكران استكبار را از سر راه خود برخواهد داشت و با عزمي محكم تر به پيش خواهد رفت.

نسل اول و دوم و سوم همه با هم خواهند آمد تا بگويند همه نسل ها با انقلاب گره خورده و پيوند ناگسستني دارند.

ملت خواهند گفت كه تحريم ها هر قدر شديدتر هم باشد در اراده پيشرفت و تعالي و احقاق حقوق مسلم هسته اي خللي ايجاد نخواهد كرد. مردم خواهند آمد تا بگويند با اذن خدا و با سلاح بصيرت در نبرد نرم پيروز خواهند بود. و اين بصيرت با حضور و حماسه اي ديگر نمايان خواهد شد. ايران سر منشاء بيداري در جهان است و اين نور پرفروغ تر از قبل خواهد شد. مردم مي آيند تا با حضور حماسي خود لرزه به تن دشمن و فتنه گران داخل و خارج بياندازند و بگويند كوچكترين تحرك را از نظر دور نخواهند داشت. مردم مي خواهند به دنيا بگويند يك بار ديگر عظمت ما را ملاحظه كنيد.

به فضل الهي يوم‌الله 22 بهمن روز ناكامي و سرخوردگي دشمنان قسم خورده نظام خواهد بود. مهمترين و بارزترين نماد اقتدار ملي يك نظام، پشتوانه مردمي در حمايت از آن نظام است، در طول اين سه دهه مردم ايران اين راه را امتحان كرده و با تمام وجود دريافتند كه در هر كجا حضوري فراگير داشتند، ضريب امنيت كشور افزايش يافته و ميزان تهديدات دشمن كاهش پيدا كرده است. اين ملت لحظه‌اي دست از آرمان‌هاي امام‌خميني(ره) مقام معظم رهبري و شهدا برنخواهد داشت و اجازه نفوذ دشمن به حريم كشور و انقلاب را نداده‌ و نمي‌دهند و دست دشمنان را قطع مي‌كنند.

امروز انقلاب اسلامي ايران از ده‌ها توطئه، چالش و موانع عبور كرده كه اين مسئله نشان دهنده پديدار شدن انقلابي بي‌نظير در عصر حاضر است.

امسال مردم با انگيزه‌تر از سال‌هاي قبل در راهپيمايي روز 22 بهمن ماه شركت مي‌كنند. تا زماني كه مردم عاشق انقلاب و رهبري هستند، توطئه‌ها و فتنه‌هاي دشمنان انقلاب و نظام به ثمر نمي‌رسد.
عده‌اي در سال‌هاي اخير سعي كردند اين مسئله را القا كنند كه نسل سوم انقلاب نسبت به آرمان‌هاي انقلاب خسته شده‌ است، اين عده كه قصد القاي دلسردي به جوانان را داشتند، با مشاهده حضور جوانان در روز 9 دي پاسخ محكمي گرفتند و به تعبير مقام معظم رهبري جوانان امروز بسيار پرشور‌تر و انقلابي‌تر از جوانان بهمن 57 هستند.

با گذشت زمان ابعاد مختلف دسيسه‌هاي دشمن براي مردم روشن شد و ملت ايران امروز اتحاد بيشتري با هم دارند و حضور ملت ايران در صحنه‌هاي مختلف پررنگ‌تر و باشكوه‌تر شده است. ملت ايران با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن پاسخ محكمي به دشمنان نظام خواهند.

شعارهاي مردم در روز 22 بهمن همان شعارهاي اول انقلاب است؛ حمايت از ولايت فقيه ومصداق كنوني آن حضرت آيت الله خامنه اي از مهمترين شعارهاي 22 بهمن خواهد بود. تنها راه نجات فريب خوردگان و فتنه گران از هر گونه بحران و مشكل رجوع به رهبري است، رهبري كه در جامعه ما فصل الخطاب همه مسايل است.

مردم ثابت كردند كه همچنان پشتيبان ولايت فقيه و انقلاب خود هستند و بار ديگر موج خروشان مردم در راهپيمايي 22 بهمن دشمنان نظام را مايوس مي‌كند.

ملت ايران در روز 22 بهمن حماسه‌اي را خلق خواهد كرد كه براي هميشه خيال كشورهاي استكباري مانند آمريكا، انگليس،رژيم صهيونيستي و ساير دشمنان را راحت و آنها را نااميد خواهد كرد.
ملت ايران نشان داده است كه در لحظات حساس تصميم‌ سرنوشت ساز مي‌گيرد، قطعا در 22 بهمن مردم با توجه به وضعيت كشور از نظر توطئه‌هاي جهاني و دروغ پراكني‌هاي كشورهاي بيگانه حماسه‌اي بزرگ خلق خواهند كرد.

در روز 22 بهمن با حضور گسترده مردم برگ زرين ديگري در تاريخ انقلاب رقم مي‌خورد. مردم همواره نشان داده‌اند كه دشمني‌هاي امروز استكبار جهاني و ايادي داخلي آن را بيشتر از گذشته مي‌شناسند. ملت ايران بايد با بصيرت در راهپيمايي 22 بهمن شركت كرده و نقشه دشمنان انقلاب اسلامي را خنثي كنند.

قرار گرفتن در نخستين سال از دهه پيشرفت، عدالت وافزايش توطئه هاي استكبار جهاني در جنگ نرم بر عليه انقلاب اسلامي، 22 بهمن امسال را از حساسيت ويژه‌اي برخوردار كرده است. مردم ما بايد با حضور هوشمندانه و آگاهانه خود در مراسم راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن نقشه دشمنان را نقش بر آب كرده و بار ديگر با ولي فقيه دوران و انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كنند.

برگزاري هرچه باشكوه‌تر آيين سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب از يك سو و هجوم همه جانبه دشمنان اسلام و انقلاب به ارزش‌هاي ديني و انقلابي از سوي ديگر نشان از اقتدار و همبستگي ملت و ضعف دشمنان است.

راهپيمايي 22 بهمن امسال با حضور نسل‌ امروزي‌ها و قديمي‌ها بي‌نظير‌تر از سال‌هاي گذشته خواهد بود. نسل سوم وظيفه سنگين‌تري از نسل اول به عهده دارد، چرا كه نسل اول انقلاب كردند، اما نسل سوم بايد آن را حفظ كنند و اين امر به مراتب دشوارتر از انقلاب كردن است. نسل سوم بايد بداند تنها كشوري كه به هيچ ابرقدرتي تكيه نداشت ايران بود كه البته ازدلايل اصلي پيروزي هايش اطاعت و پيروي از رهبري بوده است. با توجه به توطئه‌هاي ابرقدرت‌ها كه روز به روز در حال افزايش است نسل سوم بايد به امام وفادار بوده و انقلاب اسلامي را به رهبري مقام معظم رهبري حفظ كنند.

انقلاب اسلامي ايران جاي خود را در جهان باز كرده و با مواضع خود تنها قدرتي است كه در مقابل ابرقدرت‌ها ايستاده و با قدرت نيزراه پر افتخار خود را ادامه مي‌دهد. هر انقلابي پس از مدتي ضعيف مي‌شود و يا از بين مي‌رود، اما انقلاب اسلامي انقلابي مردمي بود. اين انقلاب در حال حاضر قوي‌تر از روزهاي نخست حركت مي‌كند.

وظيفه هر فرد مسلماني است كه در صحنه باشد، وظيفه شرعي ما شركت در اين انقلاب بود. در حال حاضر در هر لحظه‌اي كه مشكلي پيش مي آيد به دليل بالا رفتن بصيرت مردم، نسل قديم و جديد با تمام نيرو در صحنه خواهند بود.مردم اين موضوع را در راهپيمايي 9 دي ماه نشان داده‌اند.

 مردم انقلاب اسلامي را ساده به دست نياورده‌اند كه ساده از دست بدهند. نبايد اجازه دهيم تا خدشه‌اي به انقلاب اسلامي وارد شود، ايستادگي در مقابل ابرقدرت‌ها ما را به پيروزي رساند، بنابراين نسل جوان بايد قدر اين انقلاب را دانسته و براي استمرار آن تلاش كنند.

انقلاب اسلامي در حال حاضر حرف اول را در جهان مي‌زند و پرچمدار بسياري از ملت‌هاي دنيا است، در حال حاضر هر حركت مثبتي از سوي ايران سبب مي‌شود تا سايركشورهاي جهان بويژه مسلمانان ومحرومان جهان از آن پيروي ‌كنند. در كشورهاي مختلف جهان ما هر روز تظاهراتي مبني بر بيدار شدن مردم صورت مي‌گيرد و سرمنشا اين بيداري نيز ايران است.

با حضور حداكثري مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال خواب شوم استكبار تعبير نخواهد شد. انقلاب اسلامي انقلابي برگرفته از نهضت عاشورا و رسالت نبي مكرم اسلام (ص) است. اين انقلاب به بركت حضور مردم در صحنه و شجاعت ولي‌فقيه همچنان روي پاي خود ايستاده و با بصيرت، وحدت و هوشياري مردم و رهبري به مسير انقلابي و عاشورايي خود ادامه خواهد داد.

يكي از اهداف انقلاب اسلامي به دست آوردن استقلال و آزادي بود كه بحمدالله اين امر نيز با هوشياري و آگاهي مردم به ثمر رسيد. در سايه پيروزي انقلاب از بزرگ‌ترين نعمات الهي برخوردار شديم كه بايد شكرگزار آن بوده و در راه حفظ آن از هيچ كوشش دريغ نكنيم. يكي از راه هاي شكر گزاري ايستادگي و حضور حماسي در 22 بهمن ماه است.

امروز وظيفه مردم و اهل بصيرت و ولايت اين است كه در صحنه‌ حضورفعال و آگاهانه داشته و در بيداري هر چه بيشتر نسل جوان بكوشند و راه را براي رشد و شكوفايي هر چه بيشتر انقلاب اسلامي هموار كنند . در 32 سالي كه از عمر نظام مي‌گذرد، اقدامات و فعاليت‌هاي عمراني بسياري انجام شده كه از دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي است، نظامي كه حاصل پايمردي مرداني است كه با خون خود انقلاب را پاسداري كردند. در اين 32 سال زماني نبوده كه دشمن لحظه‌اي از توطئه عليه جمهوري اسلامي دست برداشته باشد، دشمن هميشه مي‌خواسته نظام اسلامي را ساقط كند، اما با رهبري‌هاي آگاهانه امام و مقام معظم رهبري و حضور پرشور مردم، اين انقلاب بيمه شده است.

انقلاب اسلامي موجب آگاهي ملل جهان شد و سبب اين انقلاب، تحولي عظيم در جهان رخ داد و ازنور آن تمامي ملت‌هاي جهان، از جمله ملت مظلوم فلسطين، لبنان، افغانستان و عراق، تونس و مصر  و... نيز بهره‌مند شدند.

ملت ايران در راهپيمايي‌هاي متعدد به بيعت مجدد با رهبر انقلاب اسلامي تاكيد دارند و حمايت خود را از نظام اسلامي اعلام مي‌كنند، انگيزه حضور مردم در صحنه‌هاي مختلف، جزء اعلام آمادگي براي جانفشاني در انقلاب اسلامي چيز ديگري نيست.

22 بهمن روز يأس ديگري براي دشمن است و مردم نشان مي‌دهند كه علي زمان ما تنها نيست و خواص بي بصيرت و غافل نمي‌توانند با تكيه بر صهيونيسم، آمريكا و انگليس خود را به مردم آگاه تحميل كنند. امسال 22 بهمن كشور اسلامي ايران يك بار ديگر نداي استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي را سر مي‌دهد و دشمن بار ديگر نااميد مي‌شود. ملت ايران بر روي اصول خود ايستاده است و به استقلال، آزادي، عدالت، پيشرفت و رشد لبيك مي‌گويد.

دهه فجر فرصتي براي تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب است. خواص بايد از اين فرصت استفاده كرده و مواضع خود را روشن كنند و اگر مدعي خط امام خميني (ره) و ولايت هستند، از اين فرصت ايجاد شده بهره ‌بگيرند و حقيقت اهداف خود را مشخص كنند.

پس از 32 سال امام (ره) همچنان زنده، پرصلابت و پرشور در افكار جوانان و نسل سوم انقلاب حضور دارند و اين جوانان همانند 32 سال گذشته امام راحل را در بين خود احساس مي‌كنند.