فرماندار شهرستان اشکذر:

ادارات اشکذر باید به مردم امید تزریق کنند/ با تمام قوا برای انتخابات آماده می‌شویم/ در برابر ترک فعل مدیران سکوت نخواهیم کرد

 

روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در نشست شورای اداری گفت: مردم نسبت به بی‌عدالتی در برخی از ادارات گلایه دارند و باید این بی‌عدالتی‌ها را به حداقل برسانیم تا امیدآفرینی شود و ناامیدی به جامعه تزریق نشود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، روح‌الله ردائی در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به ضرورت همکاری تمامی دستگاه‌ها در برگزاری انتخابات اظهار کرد: در راستای فراهم کردن بستر لازم برای برگزاری انتخابات تمامی دستگاه‌های شهرستان باید با تمام قوا پا به میدان بگذارند.

 

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی مردم افزود: نیاز است تمام ادارات حساسیت لازم را نسبت یه این موضوع داشته باشند و به صورت خودجوش موضوع و مشکل را حل کنند و منتظر تماس از سوی فرمانداری نمانند.

 

فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه حداقل وظیفه مسئولان در ادارات تبیین مسائل و توضیح موارد مرتبط با مشکل ارباب رجوع است، تصریح کرد: نباید ارباب رجوع را معطل کرد و باید تمام ادارات ارباب رجوع را فرصتی برای خدمت‌رسانی بدانند.

 

وی ادامه داد: باید نارضایتی‌ها حل شوند تا امیدآفرینی در جامعه اشاعه پیدا کند؛ ارباب رجوع اگر بداند مشکل او حل خواهد شد نسبت به عملکرد دستگاه‌ها امیدوارتر می‌شود و او نیز در مسائل مختلف حضور پیدا کند.

ردائی با تأکید بر پیگیری مصوبات سفر استاندار و سایر مصوبات ادامه داد: تمام مصوبات در این شهرستان باید اجرایی شوند و درصورت مطرح بودن مسائلی در مورد مصوبات برزمین مانده باید مکاتبات لازم را انجام دهند تا این مصوبات به سرانجام برسند.

 

فرماندار شهرستان اشکذر از جانمایی ۵۰ درصدی نهضت ملی مسکن تا پایان سال در این شهرستان خبر داد.

 

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌ها باید عملکرد خود را در دهه فجر ارائه دهند و حتی این ارائه در برخی از موارد باید چهره به چهره با مردم باشد.

 

ردائی همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام دهه فجر، بیان کرد: ماه‌های بهمن و اسفند دارای دو رویداد مهم ایام دهه فجر و انتخابات است، بنابراین انتظار می‌رود که تمامی دستگاه‌ها تا پیش از فرا رسیدن این دو رویداد مهم نسبت به فضاسازی ادارت و تقویت زیرساخت‌ها اقدام کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر عنوان کرد: اولین وظیفه هر فرمانداری برگزاری انتخابات در فضایی سالم است، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر اهمیت برگزاری انتخابات باید تمام تلاش خود را در راستای برگزاری حداکثری انتخابات داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: باید برای قشر خاکستری کشور، استان و شهرستان بیش از گذشته به تبیین مسائل پرداخت؛ تا با پاسخگویی به مسائل و مشکلات، شبهات ذهنیت آنها را نسبت به مبانی مرتبط رفع کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بعضی از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و وعده‌های معطل مانده نیز اشاره و تصریح کرد: پروژه‌های برخی از دستگاه‌ها چنانچه تا یک‌ ماه آینده به نتیجه نرسد؛ به عنوان ترک فعل مدیر آن دستگاه معرفی خواهد شد و سکوت نخواهیم کرد.

 

ردائی در ادامه با بیان اینکه بی‌عدالتی باعث ایجاد نارضایتی می‌شود، گفت: مردم نسبت به بی‌عدالتی در برخی از ادارات گلایه دارند و باید این بی‌عدالتی‌ها را به حداقل برسانیم تا امیدآفرینی شود و ناامیدی به جامعه تزریق نشود.

محمدجلال دهقانی رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر نیز در این نشست با بیان گزارشی اقدامات ستاد تاکنون، خاطرنشان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، انتخابات علاوه بر حق قانونی و حقیقی ملت، یک فریضه الهی است و می‌طلبد همه مسئولان نظام در راستای جهاد تبیین و افزایش مشارکت مردم تلاش کنند.

سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر نیز در این نشست به بیان گزارشی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر پرداخت.