به مناسبت روز جهانی پست؛

بازدید فرماندار اشکذر از اداره پست شهرستان/ پیگیری ساختمان همچنان نیمه تمام پست

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید از اداره پست این شهرستان که به مناسبت روز جهانی پست و با هدف بررسی مشکلات این اداره صورت گرفت؛ در تماسی تلفنی با "محمد سلگی" مدیرکل تأمین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست با بیان اینکه تکمیل ساختمان نیمه تمام پست شهرستان اشکذر از مطالبات مردمی است؛ خواستار تسریع در تکمیل این ساختمان همچنان نیمه‌تمام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هادی‌نسب فرماندار شهرستان در جریان بازدید از اداره پست شهرستان که به مناسبت روز جهانی پست و با هدف بررسی مشکلات این اداره صورت گرفت؛ در تماسی تلفنی با "محمد سلگی" مدیرکل تأمین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست با بیان اینکه تکمیل ساختمان نیمه تمام پست شهرستان اشکذر از مطالبات مردمی است؛ خواستار تسریع در تکمیل این ساختمان همچنان نیمه تمام شد.

فرماندار اشکذر در ادامه با قدردانی ازتلاش‌های پرسنل اداره پست شهرستان اشکذر و گرامیداشت روز جهانی پست، اقدامات و فعالیت‌های اداره پست شهرستان در راستای خدمت‌رسانی به مردم را مطلوب توصیف کرد.

هادی‌نسب همچنین با بیان اینکه ساختمان مورد استفاده برای ارائه خدمات پستی در شهرستان اشکذر درخور این اداره خدمات‌رسان نیست بر پیگیری بیش از پیش جهت تکمیل ساختمان نیمه تمام آن تأکید کرد.

زارع بیدکی رئیس اداره پست شهرستان اشکذر نیز با تقدیر از حضور فرماندار، به تشریح مهمترین دستاوردهای اداره پست شهرستان در راستای خدمت‌رسانی به مردم پرداخت.

زارع بیدکی با بیان اینکه ارسال مرسوله های پستی یک سال گذشته شهرستان اشکذر نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش صد درصدی داشته است، افزود: نسبت درآمد به هزینه اداره پست شهرستان اشکذر نیز نشانگر سوددهی 20 درصدی نسبت به دیگر شهرستان‌های استان می‌باشد.