فرماندار شهرستان اشکذر:

جامعه خیّری، دهیاران و شهرداران کمک کار آموزش و پرورش در حضوری شدن مدارس باشند

هادی‌نسب فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در دویست و هفتادمین نشست شورای آموزش و پرورش با اشاره به حضوری شدن مدارس و ضرورت رفع مشکلات پیش روی آن، بر حمایت همه جانبه از آموزش و پرورش و مشارکت خیرین و ارگان‌هایی همچون دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در این خصوص تاکید کرد.

دویست وهفتادمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر به ریاست هادی‌نسب فرماندار و با محوریت حضوری شدن تمامی مدارس و برنامه‌های حوزه سوادآموزی در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر این نشست در راستای حضوری شدن تمامی مدارس شهرستان و به منظور بررسی تمهیدات لازم صورت گرفته همچون وضعیت سلامت دانش آموزان، سرویس مدارس واجرایی نمودن مسابقات حوزه پرورشی و با حضور اعضای شورا و کمیته  پشتیبانی سوادآموزی برگزارشد.

 فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در این نشست با اشاره به حضوری شدن مدارس و ضرورت رفع مشکلات پیش روی آن، بر حمایت همه جانبه از آموزش و پرورش و مشارکت خیرین و ارگان‌هایی همچون دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در این خصوص تاکید کرد.

گفتنی است بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیمات مناسب در حوزه سوادآموزی، حضور اعضای شورای دانش آموزی مدرسه شهید رجائی اشکذر در این نشست و اهدای لوح هنرنمائی دانش آموزان این آموزشگاه به مناسبت روز پرستار به رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از دیگر برنامه‌های این نشست بود.