در دیدار فرماندار اشکذر با امام‌جمعه رستاق عنوان شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ به مناسبت هفته دولت فرماندار، جمعی از اعضای شورای اداری و فعالین اقتصادی شهرستان اشکذر با امام‌جمعه رستاق دیدار کردند.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" در این دیدار با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را فرصت مغتنمی برای تشریح خدمات و مرور فعالیت‌های یک سال گذشته دستگاه‌های شهرستان دانست و افزود: در این هفته با شناسایی نقاط ضعف زمینه برای ارائه خدمت مطلوب‌تر به مردم فراهم شود.

 

وی افزود: مدیران فرصت محدود خدمت به مردم را غنیمت شمارند و با مدیریتی جهادی با در نظر گرفتن مباحث فرهنگی در سال اقتصاد مقاومتی شرایط را برای رشد و توسعه روزافزون این منطقه فراهم نمایند.

 

رئیس شورای اداری با ارائه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید، تکمیل زیرساخت‌ها و سرمایه‌گذاری در این خصوص را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: تمامی مناطق شهرستان اشکذر از زیرساخت‌های مناسب آب، برق و گاز برخوردارند و انتقال آب شرب بخش خضرآباد نیز با سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده تا پایان سال 97 به اتمام خواهد رسید.

 

توجه دولت به عمران مناطق شهری و روستایی محور دیگر صحبت‌های فرماندار اشکذر بود که اظهار داشت: با افزایش اعتبارات و رشد ۵۰ درصدی آن شرایطی فراهم‌شده است تا مدیران دستگاهای شهرستان در دولت دوازدهم با خدمت صادقانه، خلاقیت و برنامه نهایت بهره‌مندی از فرصت پیشرو را در خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه در زمینه عمران شهری و روستایی داشته باشند.

 

این مقام مسئول به خدمات دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و از بهره‌برداری 3 واحد بزرگ صنعتی با حضور معاون وزیر در روزهای آتی خبر داد.

 

شاه‌حسینی در بخش دیگر صحبت‌های خود بابیان اینکه نقش و جایگاه ائمه جمعه برای ایجاد وحدت و صمیمت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست از اعلام همکاری فرمانداری با روحانیون برای رفع مسائل و مشکلات مردم به‌ویژه در مناطق روستایی خبر داد.

 

امام‌جمعه رستاق نیز با تقدیر از عملکرد دولت به‌ویژه در شهرستان اشکذر اظهار داشت: دولت یازدهم با رهنمودهای مقام معظم رهبری اقدامات مؤثر و مطلوبی داشته این مهم شایسته تقدیر است.

 

حجت‌الاسلام "مصطفی دلاوری" بهره‌گیری مسئولان از فرازهای نهج‌البلاغه به‌ویژه نامه آن حضرت به مالک اشتر را در مدیریت جهادی و اسلامی ضروری دانست و بر اجتناب مسئولین از غرور و خودپسندی در عین خودسازی و مردم‌گرایی و حق‌گرایی تأکید نمود.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره 4 شهید کارمند شهرستان افزود: مسئولیت مدیریت از وظایف سنگینی است که می‌بایست با رازداری و بهره‌گیری از مشاورین متخصص توأم و در راستای پاسداشت خون شهدا و اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی باشد.