روند کند اجرای طرح اقدام ملی مسکن اشکذر همچنان ادامه دارد/ معاون عمرانی استاندار بر تسریع در عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن اشکذر با سه شیفت کاری تأکید کرد/ فرماندار اشکذر: متقاضیان جامانده از طرح اقدام ملی مسکن اشکذر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به فراهم شدن امکان مجدد ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن اشکذر از 28 مهرماه، از متقاضیان جامانده از این طرح خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند تا ضمن ارزیابی لازم، باتوجه به میزان زمین مورد نیاز تصمیم‌گیری شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در جریان بازدید از طرح اقدام ملی مسکن اشکذر با انتقاد از روند کند پیشرفت فیزیکی این پروژه، ضمن تذکر جدی به مجری و مدیر کارگاه طرح اقدام ملی مسکن اشکذر، بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه با سه شیفت کاری تأکید کرد.

"هادی هادی‌نسب" فرماندار شهرستان اشکذر نیز در جریان این بازدید با بیان اینکه  202 نفر از متقاضیان، واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن اشکذر شناخته شدند، که 83 نفر از آنان وجه موردنیاز اولیه را واریز کردند؛ خاطرنشان کرد: تسریع در عملیات اجرایی این پروژه برای جلب رضایت متقاضیان ضروری است.

هادی‌نسب در ادامه با اشاره به فراهم شدن امکان مجدد ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن اشکذر از 28 مهرماه، از متقاضیان جامانده از این طرح خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند تا ضمن ارزیابی لازم، باتوجه به میزان زمین مورد نیاز تصمیم‌گیری شود.

گفتنی است با وجود پیگیری‌های متعدد روند کند اجرای طرح اقدام ملی مسکن اشکذر همچنان ادامه دارد و این موضوع مورد انتقاد متقاضیان و برخی از مسئولان شهرستان اشکذر قرار گرفته است.