فرماندار اشکذر از آغاز واگذاری واحدهای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد

روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در نشست شورای مسکن از آغاز واگذاری واحدهای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: با عنایت به پیشرفت فیزیکی 65 درصدی و توافق انجام شده با متقاضیان، این واحدها در این مرحله به مالکان واگذار می‌شود تا بتوانند متناسب با توان مالی خود، واحدشان را تکمیل کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نشست شورای مسکن که به ریاست روح‌الله ردائی و با حضور اعضای این شورا برگزار شد؛ مباحث مرتبط با طرح ملی مسکن و اراضی مورد نیاز آن مورد بررسی قرار گرفت.

روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست از آغاز واگذاری واحدهای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: با عنایت به پیشرفت فیزیکی 65 درصدی و توافق انجام شده با متقاضیان، این واحدها در این مرحله به مالکان واگذار می‌شود تا بتوانند متناسب با توان مالی خود، واحدشان را تکمیل کنند.

وی افزود: تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن وابسته به همدلی و همکاری بین دستگاهی و بین بخشی دستگاه‌ها بویژه منابع طبیعی و آبخیزداری، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تأمین و آماده‌سازی اراضی مورد نیاز این طرح خواهد بود که انتظار می‌رود این دستگاه‌ها تلاشی مضاعف در این خصوص داشته باشند.

ردائی تصریح کرد: با عنایت به پیگیری‌های متعددی که نزد استاندار یزد و همچنین مدیران استانی و کشوری شده و همچنین با توجه به مکاتباتی که با امضای استاندار انجام شده است؛ امیدواریم طی روزهای آینده مشکل اراضی نهضت ملی مسکن اشکذر بصورت کامل حل و فصل شود.

گفتنی است در این نشست مدیران مرتبط گزارشی از موانع و اقدامات انجام شده برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن ارائه کردند.​​​​​​​