در آستانه روز مقاومت و ایثار؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار اشکذر در آستانه روز مقاومت و ایثار؛ سوم خردادماه و نیز سالروز حماسه غرورآفرین آزادسازی خرمشهر قهرمان پیام تبریک صادر کرد.

 

متن کامل پیام بدین شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

تاریخ پرافتخار ایران اسلامی مملو از رویدادهایی است که مردان وزنان دلیر این مرزوبوم در جای‌جای این سرزمین از خود به یادگار گذاشته‌اند. در این میان حماسه غرورآفرین آزادسازی خرمشهر قهرمان به‌عنوان نقطه عطفی است که به مدد مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های فرزندان دلیر ایران عزیز همچون "محمد جهان آرا" حاصل شد.

 

بی‌شک پیام جاویدان " خرمشهر را خدا آزاد کرد" رهبر کبیر انقلاب اسلامی مصدق عظمت و بزرگی این حماسه و مسجد جامع خرمشهر نماد استقامت جوانانی است که بانگ آزادی و آزادگی را فریاد کشیدند و در لبیک به رهبر و مقتدای خویش داستان عشق و دلدادگی به میهن را جاودانه کردند.

 

این‌جانب سالروز این پیروزی سترگ را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به‌ویژه دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون همه ملت ایران را در سایه رهبری‌های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

 

                                                                 محمدعلی شاه‌حسینی

 

                                                                دوم خردادماه 1396