فرماندار صدوق در پيامي فرارسيدن ايام ا... دهه فجر را تبريك گفت

فاصله شب تاریک حکومت طاغوت، تا صبح روشن فجر صادق انقلاب،ده روز خدایی بود، شبهایش همه شب قدر، آری ... «دهه فجر»

پس از آن ده روز، سپیده «روشن جمهوری اسلامی‏» دمید. ..«کلمه‏الله‏» بر فراز زمان جای گرفت و آن روز بزرگ، یکی دیگراز «ایام الله‏» ماندگار تاریخ شد.

کاخ‏هایی که به قیمت ویرانی کوخ‏ها برپا شده بود، به دست کوخ‏نشینان سقوط کرد و محشری عظیم از اراده مومنان مصمم و مشیت‏ تحول آفرین خدا پدید آمد.

ديو گريخته‌ بود و آنك‌ قلبها در عشق‌ وصال‌ دوست‌ مي‌تپيد و امت‌ بي‌ قرار و بي‌صبرانه‌ در انتظار زمان‌ موعود لحظه‌ شماري‌ مي‌كرد، سرانجام‌ زمان انتظار به‌ سر آمد و فرشته‌ نجات‌ بر قلب‌ ايرانۣ‌ زمين‌ اسلامي‌ فرو نشست‌. آن‌ روز 12 بهمن‌ بود، امام‌ پس‌ از سالها دوري‌ و تبعيد با ورود پيروزمندانه‌ خود اولين‌ طليعه فجر را به‌ ارمغان‌ آورده‌ بود ...

در پرتو مكتب‌ پربار و غني‌ اسلام‌ و هماهنگي‌ دو عنصر اصيل‌ و زير بنايي‌ جامعه‌ اسلامي‌ (رهبري‌ روحانيت‌ اصيل‌ و پيشتاز به‌ ويژه‌ رهبريهاي‌ امام‌ امت‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ (ره) و وحدت‌ امت‌ فداكار و خستگي‌ناپذير) بساط‌ حكومت‌ 2500 ساله‌ شاهنشاهي‌ براي‌ هميشه‌ فروريخت‌ و بدينسان‌ بذر آرمان‌هاي‌ مترقي‌ و متعالي‌ اسلامي‌ كه‌ نسل‌ در نسل‌ از بدو نفوذ اسلام‌ بر دلهاي‌ آحاد مردم‌ ايران‌ كاشته‌ شده‌ بود در خجسته‌ روز 22 بهمن‌، با پيروزي‌ شكوهمند انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ به‌ شكوفايي‌ نشست‌.

اينك‌ امت‌ دلير و سلحشور ايران‌ بر آن‌ است‌ كه‌ با حفظ‌ و حراست‌ از سنگرهاي‌ مكتبي‌ و انسجام‌ بي‌ وقفه‌ و پيگير و عمل‌ و اجراي‌ فرامين‌ كانون‌ راستين‌ امامت‌ (ولايت‌ فقيه‌) شهد ثمره‌هاي‌ شيرين‌ و شاداب‌ دستاوردهاي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ را نيز به‌ كام‌ جهانيان‌ بچشاند.

اینجانب، ايام‌ الله دهه‌ فجر و سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  ‌ را خدمت مردم شهیدپرور و مجموعه کارمندان و کارکنان ادارات شهرستان صدوق تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال که نعمت ارزنده و بزرگ انقلاب اسلامی را به ما اعطا نمود، برای کلیه  خدمتگزاران به این نظام مقدس سلامتی و توفیق روزافزون آرزومندم.