مدیر جدید توزیع برق شهرستان اشکذر معرفی شد

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان اشکذر و مدیرعامل توزیع نیروی برق استان یزد و جمعی از مدیران ادارات شهرستان، از زحمات "محمدرضا عسکری‌فر " قدردانی و "علیرضا سبزی" به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان اشکذر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در مراسمی با حضور روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، علی جم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران شهرستان،  مدیر جدید توزیع برق شهرستان اشکذر معارفه شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست  با اشاره به توصیه‌های آیت‌الله فاضل لنکرانی درخصوص اهمیت خدمت به مردم، اظهار داشت: ایشان می‌گویند "واجبات را انجام بده، به جای مستحبات به کار مردم برس و کار مردم را راه بینداز؛ اگر کسی در قیامت از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود..."

وی افزود: هیچ نعمتی بالاتر از آن نیست که بتوان با توجه به ظرفیت و امکانات موجود به مردم خیر رساند و با توجه به اتفاقات و شرایط کنونی کشور مردم را نسبت به نظام و انقلاب و آینده کشور امیدوارتر و در نهایت موجبات رضایت خداوند متعال را فراهم کرد.

ردائی در ادامه سخنان خود با تأیید صحبت‌های بخشدار مرکزی اشکذر، مدیر سابق توزیع برق شهرستان را مدیری باتجربه، فعال، پابه کار و مؤثر دانست و برای وی توفیق روزافزون خدمت به مردم را بویژه در مسئولیت جدید آرزو کرد.

براساس این گزارش در این نشست با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش‌های مؤثر "محمدرضا عسکری‌فر" قدردانی و با قرائت حکم ابلاغی از سوی مدیرعامل استان، "علیرضا سبزی" به عنوان مدیرجدید توزیع برق شهرستان اشکذر معرفی شد.

گفتنی است محمدرضا عسکری‌فر در ادامه خدمت خود در شرکت توزیع نیروی برق، به عنوان مدیر امور برق یک یزد فعالیت خواهد کرد.​​​​​​​