مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اشکذر برگزار شد

در مراسمی با حضور "علی‌اکبر عزیزی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مدیریت جهادی و تلاش‌های 30 ماهه هادی هادی‌نسب تشکر و قدردانی و "روح‌الله ردائی" به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان اشکذر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اشکذر با حضور "علی اکبر عزیزی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد، مشاور عالی استاندار یزد، مشاور اجرایی استاندار، ائمه جمعه شهرستان، اعضای شورای تأمین و شورای اداری و جمعی دیگر از مسئولین و صنعتگران شهرستان اشکذر برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در این مراسم ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به ایام و مناسبت‌های پیش‌رو در دی‌ماه اشاره کرد و افزود: ایام نهم دیماه سالروز حماسه بزرگ مردم ایران و روز بصیرت و دوازدهم دی سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان یزد، سیزدهم دیماه سالروز شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام رحلت عالم ربانی و جلیل‌القدر علامه مصباح یزدی را گرامی‌ می‌داریم.

عزیزی در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی هادی هادی‌نسب، رزمنده و بسیجی جلیل‌القدر در دوران تصدی مسئولیت فرمانداری شهرستان اشکذر، اظهار کرد: ایشان الحق والانصاف عملکرد خوب و درخشانی در منطقه داشته است و گفته‌ها و نقل قول‌های مردم و مسئولان شهرستان، مهر تأییدی بر این ادعاست.

معاون استاندار با اشاره به انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر، افزود: در این مراسم روح‌الله ردائی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر منصوب و معرفی می‌کنیم؛ وی در بیان خصوصیات سرپرست جدید فرمانداری شهرستان اشکذر خاطرنشان کرد: ایشان نیرویی بسیار توانمند، جوان، آماده بکار و جهادی است و امیدواریم بتواند در راستای اداره، پیشبرد و توسعه شهرستان درهمه حوزه‌ها انجام وظیفه کند.

علی اکبر عزیزی در بخش دیگری از سخنان خود، خدمت در نظام جمهوری اسلامی را یک توفیق و نعمت الهی دانست و با استناد به سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: عمر خدمت به مردم کوتاه است و باید قدر آن را بدانیم و خوب عمل کنیم.

وی در ادامه با اشاره به آگاهی و شناخت خود نسبت به شهرستان اشکذر، مردم این منطقه را متدیّن، معتقد، مذهبی، انقلابی، ولایتمدار و ایثارگر معرفی کرد و گفت: این مردم شایسته خدمت هستند؛ و کسی که مسئولیتی را در این نظام بر عهده می‌گیردباید با روحیه قابل تحسین جهادی که از حاج قاسم سلیمانی به مدیران ما منتقل شده است در همه میدان‌های جهاد اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی به مردم خدمت کند و به سهم خود بر بر عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران بیفزاید.

عزیزی همچنین به برخی از پارامترهای ضروری برای موفقیت و پیشرفت راهبردها و رسیدن به اهداف شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: برقراری نظم و امنیت یکی از این مقوله‌هاست و باید به صورت جدی به آن توجه شود و ارتباط و تعامل موجود در شورای تأمین شهرستان همچون گذشته تداوم داشته باشد.

معاون سیاسی استاندار یزد افزود: برای پیشرفت جامعه باید سلامت را در اولویت قرار داد؛ تعلیم و تربیت و آموزش و فرهنگ را باید مدنظر قرار داد و به آموزش و پرورش و دانشگاه به صورت جدی توجه کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر ما مسئولان هرکاری انجام می‌دهیم؛ قدمی برمی‌داریم؛ قلمی می‌زنیم و صحبتی می‌کنیم برای جلب رضایت خدا باشد، رضایت خلق خدا هم جلب خواهد شد.

علی اکبرعزیزی در ادامه  خطاب به مدیران ادارات بویژه سرپرست فرمانداری، برخی نکات را یادآور شد و افزود: مجاهدانه و جهادگونه عمل کنید و همه وقت‌تان را برای مردم بگذارید؛ مشورت با ائمه جمعه و جماعات را فراموش نکنید؛ در راستای دستیابی به اهداف شهرستان از نشست‌های مشورتی با اعضای شوراهای اسلامی شهرستان غافل نشوید؛ مردمی و با مردم باشید؛ عدالت‌ورز و فسادستیز باشید، توسعه متوازن داشته باشید، پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشید؛ فرهنگ اصیل یزدی باید حفظ شود؛ صنایع نیز به سمت صنعت پاک سوق داده شود.

حجة‌الاسلام سبحانیان خطیب نماز جمعه شهرستان اشکذر نیز در این نشست ضمن قدردانی از زحمات هادی هادی‌نسب، انتصاب روح‌الله ردائی به سمت سرپرستی فرمانداری شهرستان اشکذر را تبریک گفت، و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود از پتانسیل‌های شهرستان اشکذر حداکثر بهره برده شود و از تهدیداتی هم که در این شهرستان وجود دارد کاسته شود.

هادی هادی‌نسب فرماندار سابق شهرستان اشکذر نیز در این مراسم در بیان سخنانش درخصوص اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در 30 ماه گذشته در شهرستان اشکذر، اراضی پلاک 5390 را بحثی 26 ساله و زخمی بر شهرستان اشکذر دانست که بیش از 1300 نفر درگیر آن بودند؛ وی ضمن قدردانی از همه مسئولان و عواملی که در مرتفع شدن مشکل پلاک 5390 کمک و همراهی کردند، افزود: امروز حل شدن این موضوع به خاطراتی خوب تبدیل شده است.

هادی نسب در ادامه به بیان برخی دیگر از فعالیت‌ها و سیاست‌های شهرستان از جمله توجه به سایت مغفول مانده ادارات، توجه ویژه به رفع موانع و مشکلات صنعتگران، جدیت در پایش صنایع و واحدهای تولیدی آلاینده، دسترسی مناسب مسافران به پتانسیل‌های گردشگری در راستای توسعه پایدار، مجموعه نهصد هکتاری مجتمع دام جاده طبس، ساماندهی ایستگاه راه‌آهن و جاده دسترسی به آن، توجه ویژه به سلامت مردم در حوزه‌های مختلف، پیگیری‌های مختلف در حوزه راهداری و حمل و نقل، مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن اشکذر، بهره‌برداری از صنایع و واحدهای متعدد صنعتی، کشاورزی و همچنین معضلات و چالش‌های شهرستان پرداخت.

هادی هادی‌نسب در ادامه از همراهی‌ها و تلاش‌های ائمه جمعه و مدیران ادارات و دیگر مسئولان شهرستان و همچنین صنعتگران در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم و پیشرفت و توسعه پایدار شهرستان اشکذر در 30 ماه گذشته قدردانی و تشکر کرد.

روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تشریف‌فرمایی و حضور همه مسئولان، مدیران ادارات و صنعتگران شهرستان، مقدم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و هیأت همراه را گرامی داشت.

ردائی با اشاره به حوزه‌های فعالیتی خود در فرمانداری شهرستان اشکذر، اظهار کرد: در سال‌های اخیر به عنوان کارشناس عمرانی از محضر جناب آقای هادی‌نسب شاگردی کردیم و درس‌ها آموختیم و بدون تعارف از فرماندهی عملیاتی و مدیریت میدانی ایشان در شهرستان بهره بردیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در ادامه افزود: امیدوارم باکمک صنعتگران، کارآفرینان و مردم و دستگاه‌های اجرایی استان شاهد توسعه متوازن شهرستان براساس سند چشم‌انداز بروز شده شهرستان و سند آمایش سرزمین شهرستان باشیم و مشوق‌ها و بستر لازم جهت استقرار صنایع پاک در شهرستان را فراهم نماییم.

گفتنی ‌است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و شاخه‌ای گل از زحمات بی‌شائبه هادی هادی‌نسب در دوران تصدی مسئولیت فرمانداری شهرستان اشکذر قدردانی بعمل آمد و با حکم استاندار یزد، روح‌الله ردائی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر معرفی شد.