مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور رضوانشهر برگزار شد/ فرماندار اشکذر: مطالبات دانشجویان فرصتی برای حل مسائل جامعه است

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر دراین مراسم که محمدحسین مهدوی‌نژاد رئیس دانشگاه پیام‌نور استان یزد نیز حضور داشت؛ یکی از دلایل گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو را مطالبه‌گری صحیح آنها دانست و مطالبات دانشجویان را ارزش و فرصتی برای حل مسائل جامعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور فرماندار شهرستان اشکذر، رئیس دانشگاه پیام نور استان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد و جمعی از مسئولان و دانشجویان منتخب و برتر علمی دانشگاه پیام نور واحد رضوانشهر برگزار شد.

هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر دراین مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 16 آذر سال 1332، روز دانشجو را به اصحاب علم و قلم تبریک گفت و یکی از دلایل گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو را مطالبه‌گری صحیح آنها دانست و مطالبات دانشجویان را ارزش و فرصتی برای حل مسائل جامعه عنوان کرد.

هادی نسب افزود: یکی از شاخص‌های توسعه شهرستان‌ها، وجود زیرساخت‌های آموزشی بویژه دانشگاه‌ است که می‌تواند با ارتباط تنگاتنگ و همکاری با مدیریت شهرستان، زمینه رفع مشکلات و توسعه بیش از پیش شهرستان را فراهم نماید.

محمدحسین مهدوی‌نژاد رئیس دانشگاه پیام‌نور استان یزد نیز در این مراسم گفت: اگرچه روز دانشجو روز کسانی است که به صورت رسمی در دانشگاه تحصیل می‌کنند؛ اما جا دارد روز دانشجو را به هر انسانی که به دنبال کسب علم و دانش است تبریک بگوییم.

مهدوی‌نژاد در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، خاطرنشان کرد: ما باید از این حیث که در دانشگاه حضور داریم، زحمات و تلاش شهدا را قدر بدانیم و از حرکت و تفکر آنان حراست و حفاظت کنیم.

وی افزود: مفهوم دانشجو بودن مسئولیتی بر دوش انسان می‌گذارد و آن مسئولیت این است که امروز دانشجو باید تشنه و گرسنه علم و دانایی باشد تا بتواند خود و جامعه خود را بسازد.

محمود قدیری رئیس دانشگاه پیام نور رضوانشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو، از حضور مسئولان استان و شهرستان  در این دانشگاه و توجه به روز دانشجو قدردانی و در ادامه به تشریح اقدامات، فعالیت‌ها و برخی از نیازمندی‌های دانشگاه پرداخت.

گفتنی است گفت و شنود متقابل مسئولان و دانشجویان و بیان دغدغه‌ها و تقدیر از دانشجویان منتخب و برتر علمی از جمله دیگر برنامه‌های این مراسم بود.