پیام فرماندار اشکذر به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دیماه روز تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت

روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در پیامی با بیان اینکه حماسه عاشورایی نهم دی‌ماه متعلق به همه جریان‌ها، گروه‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی و آحاد ملت رشید و مومن ایران اسلامی است؛ فرارسیدن روز بصیرت و تجدید پیمان امت با ولایت را گرامی داشت.

متن پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر به شرح زیر است:

حماسه نهم دی‌ماه و حضور حماسی و غرورآفرین ملت ایران در دفاع از ولایت و نظام جمهوری اسلامی، نماد عزت‌طلبی، استقلال و شکوه ملت بزرگ ایران بود و برگ زرّین و ماندگار دیگری به تاریخ کشورمان افزود. هنگامه‌ای که مردم در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و نظام متعلق به خود همت گماردند و با حضور به موقع در صحنه یأس و ناامیدی دشمنان را به ارمغان آوردند.


حماسه عاشورایی نهم دی‌ماه متعلق به همه جریان‌ها، گروه‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی و آحاد ملت رشید و مومن ایران اسلامی است و همه کسانی که دل در گرو نظام جمهوری اسلامی ایران دارند وظیفه دارند ضمن گرامیداشت و حفظ این مناسبت ارزشمند همواره با توکل بر پروردگار سبحان و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در مقابل دسیسه‌های دشمنان هوشیار، و آگاهانه عمل کنند.

ضمن گرامیداشت یاد همه شهدای پاکباز انقلاب و پاسداشت فداکاری‌های جانبازان و آزادگان و ایثارگران، روز نهم دی‌ماه، روز بصیرت و تجدید پیمان امت با ولایت و استمرار راه روشن ملت بزرگ ایران را گرامی می‌داریم.

ردائی- سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر​​​​​​​